21 лютого 2017 р.

Аукціон об’єктів комунальної власності

«Фонд комунального майна оголошує аукціон об’єктів комунальної власності. На відкриті торги виставляються сім об’єктів.

1.Назва об’єкта: нежитлове приміщення.

Місцезнаходження: вул. Зелена, 4, м. Чернігів.

Характеристика об’єкта: нежитлове приміщення, розташоване на цокольному поверсі одноповерхового житлового будинку, загальна площа 58,4 кв.м.

Ціна продажу без ПДВ: 209 266,47грн., ПДВ: 41 853,29грн.

Початковаціна продажу зурахуванням ПДВ: 251 119,76грн.

Грошовікошти у розмірі 10% початковоїціни: 25 111,98 грн.

- подальше використанняоб’єктавизначаєпокупець;

- виконаннясанітарно-екологічних норм і правил згіднозчиннимзаконодавствомУкраїни;

- забезпечення збереження і нормального безперебійного функціонування всіх інженерних мереж, систем і комунікацій, які знаходяться в приміщенні, в тому числі і загальнобудинкового значення та надання, у разі необхідності, відповідним службам міста можливості здійснювати їх обслуговування;

- братидольову участь у проведенні ремонту фасаду будівлі та благоустроїприбудинковоїтериторії.

Об’єкт приватизації відчужується або здається в оренду з додержанням умов, на яких його було придбано.

Питаннявідведенняземельноїділянкипокупецьвирішуєсамостійно в управлінніземельнихресурсівміської ради за установленимзаконодавством порядком.

2. Назва об’єкта: нежитлове приміщення.

Місцезнаходження: вул. Магістратська, 13, м. Чернігів.

Характеристика об’єкта: нежитлове приміщення, розташоване на шостому поверсі шестиповерхового житлового будинку, загальна площа 36,3 кв.м.

Ціна продажу без ПДВ: 199 840,00грн., ПДВ: 39 968,00грн.

Початковаціна продажу зурахуванням ПДВ: 239 808,00грн.

Грошовікошти у розмірі 10% початковоїціни: 23 980,80грн.

- подальше використання об’єкта визначає покупець;

- виконання санітарно-екологічних норм і правил згідно з чинним законодавством України для житлових будинків;

- брати дольову участь у проведенні ремонту фасаду будівлі та благоустрої прибудинкової території.

3. Назва об’єкта: нежитлове приміщення.

Місцезнаходження: вул. Магістратська, 13, м. Чернігів.

Характеристика об’єкта: нежитлове риміщення, розташоване на шостому поверсі шестиповерхового житлового будинку, загальна площа 40,6 кв.м.

Ціна продажу без ПДВ: 204 175,00грн., ПДВ: 40 835,00грн.

Початковаціна продажу зурахуванням ПДВ: 245 010,00грн.

Грошовікошти у розмірі 10% початковоїціни: 24 501,00грн.

- подальше використання об’єкта визначає покупець;

4. Назва об’єкта: нежитлове приміщення.

Місцезнаходження: вул. Гонча, 48, м. Чернігів.

Характеристика об’єкта: нежитлове приміщення, розташоване на цокольному поверсі одноповерхового житлового будинку, загальна площа 44,6 кв.м.

Ціна продажу без ПДВ: 163 533,00грн., ПДВ: 32 706,60грн.

Початковаціна продажу зурахуванням ПДВ: 196 239,60грн.

Грошовікошти у розмірі 10% початковоїціни: 19 623,96грн.

- подальше використання об’єкта визначає покупець;

5. Назва об’єкта: нежитлове приміщення.

Місцезнаходження:проспект Перемоги, 108, м. Чернігів.

Характеристика об’єкта: нежитлове приміщення, розташоване на першому та другому поверхах окремо розташованої двоповерхової будівлі, загальна площа
365,2 кв.м.

Ціна продажу без ПДВ: 1 335 606,26грн., ПДВ: 267 121,25грн.

Початковаціна продажу зурахуванням ПДВ: 1 602 727,51грн.

Грошовікошти у розмірі 10% початковоїціни: 160 272,75 грн.

- подальше використання об’єкта визначає покупець;

6. Назва об’єкта: нежитлове приміщення.

Місцезнаходження: вул. Старобілоуська, 25-б, м. Чернігів.

Характеристика об’єкта:  нежитлове приміщення, розташоване на першому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку, загальна площа 52,4 кв.м.

Ціна продажу без ПДВ: 262 000,00грн., ПДВ: 52 400,00грн.

Початковаціна продажу зурахуванням ПДВ: 314 400,00грн.

Грошовікошти у розмірі 10% початковоїціни: 31 440,00грн.

- подальше використання об’єкта визначає покупець;

7. Назва об’єкта: нежитлове приміщення.

Місцезнаходження: вул. Гагаріна, 4, м. Чернігів.

Характеристика об’єкта: нежитлове приміщення, розташовані на першому поверсі та у підвалі одноповерхової прибудови до п'ятиповерхового житлового будинку, загальна площа 352,1 кв.м.

Ціна продажу без ПДВ: 1 348 150,93грн., ПДВ: 269 630,19грн.

Початковаціна продажу зурахуванням ПДВ: 1 617 781,12грн.

Грошовікошти у розмірі 10% початковоїціни: 161 778,11грн.

- подальше використання об’єкта визначає покупець;

Переможцю аукціону, який відмовився від підписання протоколу аукціону або укладання договору купівлі-продажу, грошові кошти у розмірі 10% початкової ціни продажу об’єкта, внесені учасником для участі в аукціоні, не повертаються.

Під час подання заяви покупцем укладається угода з фондом комунального майна міської ради про права, обов’язки та відповідальність сторін при приватизації об’єкта шляхом продажу на аукціоні.

Грошові кошти, що становлять 10% початкової ціни об’єкта вносяться на
р/р 37328012001612; реєстраційний збір за подання заяви (17,00 грн.) вноситься на
р/р 37188014001612 в ГУДКСУ у Чернігівській області, м. Чернігів, МФО 853592,
код 14227121, одержувач – фонд комунального майна Чернігівської міської ради.

Аукціон відбудеться 17 березня 2017 року за адресою: вул. Мстиславська, 8,
м. Чернігів, о 10.00 годині.

Кінцевий термін прийняття заяв 13 березня 2017 року.

Заяви на участь в аукціоні слід подавати до фонду комунального майна міської ради за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Мстиславська, 8, кімн. 3, тел. 778-862.

За цією ж адресою можна одержати більш повну інформацію з питань організації аукціону.

Ознайомитись з об’єктами можна за місцем їх розташування, попередньо узгодивши дату та час у фонді комунального майна міської ради.