23 лютого 2017 р.

Приймаючи рішення щодо приватної нерухомості, виконком буде враховувати сплату земельного податку

Віднині при розгляді виконкомом міської ради будь-яких питань, пов’язаних з будівництвом чи присвоєнням адрес у Чернігові, відповідними міськими службами буде додатково перевірятися інформація щодо того, чи є за цими об’єктами заборгованість у сплаті орендної плати або земельного податку.

Таке завдання перед профільними управліннями міської ради поставив Чернігівський міський голова на нещодавньому засіданні виконкому.

Він наголосив на тому, що обов’язки є як у місцевого самоврядування перед мешканцями, так і в кожного чернігівця – перед містом і його територіальною громадою. І сумлінне виконання цих обов’язків має бути взаємним.

Перевірка щодо заборгованості зі сплати до місцевого бюджету стосуватиметься як заявників-юридичних осіб, так і фізичних.

Виконком міської ради буде мати у своєму розпорядженні ці дані при прийнятті відповідних рішень за заявами цих осіб.

Разом з тим, додаткових довідок від заявників поки не вимагатиметься – необхідні відомості міські служби планують з’ясовувати самостійно.