Четвер 29 червня 2017 р. 10:25 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Розміри нових зупинкових комплексів оберуть з урахуванням пасажиропотоку

Розміри нових зупинок громадського транспорту єдиного зразка, які встановлюватимуться по місту, будуть більшими або меншими в залежності від пасажиропотоку.

Сьогодні на розширеній нараді з керівниками структурних підрозділів міський голова Владислав Атрошенко дав доручення своїм заступникам Олександру Ломаку та Андрію Черненку особисто обстежити ті зупинки, де в цьому році планується встановлення нових павільйонів. Мета обстеження -  визначити оптимальні розміри майбутніх зупинкових комплексів для кожного з цих місць. Варіанти розмірів – комплекси довжиною 4, 6 і 8 м.

Попередня інформація на цю тему:

Міська влада приведе зупинки громадського транспорту до єдиного формату

20 березня 2017 р.