Неділя 24 червня 2018 р. 18:02 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу
Новини

Міський голова вимагає від ЖЕКів більш якісного виконання всіх робіт

Подавати звіти без белетристики, а з конкретним переліком виконаних робіт, закликав Чернігівський міський голова керівників структурних підрозділів сьогодні на розширеній нараді з ними. Які саме дані мають бути у звітах, аби обговорення було конструктивним, Владислав Атрошенко показав на прикладі КП ЖЕК-13, керівник якого звітував сьогодні відповідно до плану нарад.

Міський голова продемонстрував володіння ситуацією щодо економічних показників цього підприємства, які не досить успішні. Зокрема, накопичені борги, мають місце неповне виконання робіт і суттєві недоліки в обслуговуванні житла.

Як додаткову ілюстрацію до своїх зауважень Владислав Атрошенко продемонстрував знімки неприбраних стихійних сміттєзвалищ, зроблені ним у ці вихідні на території, підпорядкованій цьому підприємству, а саме, на вулиці Кошового. За словами мешканців мікрорайону, це сміття не вивозилося вже протягом 2-х тижнів.

Міський голова дав доручення підготувати аналіз фінансово-господарської діяльності в розрізі кожного КП ЖКГ, в тому числі доходів і витрат на виконання всіх складових послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, врахованих у тарифах.

А також - перевірити виконання обов’язків щодо підтримання чистоти на території всього міста. Зокрема, доручив звернути увагу на території навколо трансформаторних підстанцій у дворах міста, яка часто-густо в антисанітарному стані. Ці обстеження мають бути проведені спільно з представниками "Обленерго".

 - Чисте місто та послуги вчасно і якісно – от що потрібно всім чернігівцям від вас, - наголосив міський голова.

 

 


Прес-служба Чернігівської міської ради

20 березня 2017 р.
<< попередня  |  наступна >>             головна             повернутись
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.