21 березня 2017 р.

Інформація щодо дати проведення іспиту та співбесіди кандидатів на заміщення вакантних та тимчасово вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування

27 березня 2017 року у залі засідань виконавчого комітету міської ради о 8-ій годині відбудеться письмовий іспит кандидатів на заміщення:

1. Вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування:

- начальника відділу туризму та промоції міста управління культури та туризму міської ради;

- головного спеціаліста юридичного відділу міської ради.

2. Тимчасово вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування - головного спеціаліста відділу туризму та промоції міста управління культури та туризму міської ради (на період відсутності основного працівника, який навчається в Національній академії державного управління при Президентові України).

Також, 27 березня 2017 року у залі засідань виконавчого комітету міської ради о 15-ій годині - відбудеться засідання конкурсної комісії та співбесіда з претендентами на посади.