21 квітня 2017 р.

Сьогодні розпочала свою роботу 19-а сесія Чернігівської міської ради 7 скликання

Сьогодні, 21 квітня, розпочала свою роботу дев’ятнадцята сесія Чернігівської міської ради сьомого скликання.  На початку засідання зареєструвалися 35 депутатів.

У порядку денному – 23 питання, які підготували структурні підрозділи Чернігівської міської ради. Крім того, міська рада включила до порядку денного 2 додаткові питання, зокрема:

"Про затвердження змін та доповнень до Програми розвитку туризму та промоції міста Чернігова на 2017-2018 роки",

"Про надання згоди на передачу об’єкта комунальної власності територіальної громади м. Чернігова у державну власність".

Першим питанням після затвердження порядку денного депутати розглянули дострокове припинення повноважень депутата міської ради Ігоря Андрійченка, обраного від Чернігівської міської організації Політичної партії «ДемАльянс» (Демократичний Альянс). Ігор Андрійченко за власним бажанням написав заяву про складання повноважень депутата через особисті обставини. Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко висловив вдячність Ігорю Андрійченку за співпрацю та запропонував депутатам підтримати це рішення. "За" прийняття цього рішення проголосували 26 депутатів.
        На офіційному сайті Чернігівської міської ради можна дивитися он-лайн трансляцію засідання за посиланням http://chernigiv-rada.gov.ua/info/7553.

Порядок денний дев’ятнадцятої сесії сьомого скликання