Четвер 27 липня 2017 р. 21:31 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

У Чернігові з 29 квітня розпочинається концертний сезон проекту «Літні музичні вечори»

У Чернігові 29 квітня відбудеться відкриття концертного сезону оркестру «Меридіан» в рамках реалізації культурологічного проекту «Літні музичні вечори».

Місце проведення: Алея Героїв.

Початок: о 17 годині.

Виступи оркестру відбуватимуться протягом літнього сезону щосуботи та щонеділі з 17.00 до 19.00.

Управління культури та туризму Чернігівської міської ради гостинно запрошує чернігівців та гостей міста на цю святкову подію.

Довідково. 29 березня члени художньої ради ознайомились з концертною програмою оркестру. За результатами прослуховування комісія відзначила згуртованість та взаємопідтримку в творчому колективі, при цьому йому було рекомендовано удосконалити свій репертуар.

За повідомленням управління культури та туризму міської ради

25 квітня 2017 р.

Громадське обговорення вартості проїзду у тролейбусах міста

Урочисті заходи у Чернігові 1-2 серпня

31 липня - конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування

29 липня о 17 годині - нова БЕЗКОШТОВНА анімаційна екскурсія "Літературний Чернігів" на Валу

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ: Фінансування впровадження заходів з підвищення енергоефективності загальноосвітнього навчального закладу №5 та системи вуличного освітлення міста Чернігова

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ В ТЕНДЕРІ: Енергоефективна реновація приміщення школи № 5

Безкоштовна анімаційна театралізована екскурсія «Інтелігентний Чернігів: екскурс у 19 сторіччя!»

Фонд комунального майна: 27 липня - аукціон об’єктів комунальної власності

На міському пляжі "Золотий берег" щонеділі працюватиме "буккросинг"

План фестивалів та інших культурних подій у Чернігові цього року