Четвер 27 липня 2017 р. 21:31 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу
Новини

У Чернігові з 29 квітня розпочинається концертний сезон проекту «Літні музичні вечори»

У Чернігові 29 квітня відбудеться відкриття концертного сезону оркестру «Меридіан» в рамках реалізації культурологічного проекту «Літні музичні вечори».

Місце проведення: Алея Героїв.

Початок: о 17 годині.

Виступи оркестру відбуватимуться протягом літнього сезону щосуботи та щонеділі з 17.00 до 19.00.

 

Управління культури та туризму Чернігівської міської ради гостинно запрошує чернігівців та гостей міста на цю святкову подію.

 

Довідково. 29 березня члени художньої ради ознайомились з концертною програмою оркестру. За результатами прослуховування комісія відзначила згуртованість та взаємопідтримку в творчому колективі, при цьому йому було рекомендовано удосконалити свій репертуар.

 

За повідомленням управління культури та туризму міської ради

25 квітня 2017 р.
<< попередня  |  наступна >>             головна             повернутись
Анонс

Громадське обговорення вартості проїзду у тролейбусах містаУрочисті заходи у Чернігові 1-2 серпня31 липня - конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування29 липня о 17 годині - нова БЕЗКОШТОВНА анімаційна екскурсія "Літературний Чернігів" на ВалуЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ: Фінансування впровадження заходів з підвищення енергоефективності загальноосвітнього навчального закладу №5 та системи вуличного освітлення міста ЧерніговаЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ В ТЕНДЕРІ: Енергоефективна реновація приміщення школи № 5Безкоштовна анімаційна театралізована екскурсія «Інтелігентний Чернігів: екскурс у 19 сторіччя!»Фонд комунального майна: 27 липня - аукціон об’єктів комунальної власностіНа міському пляжі "Золотий берег" щонеділі працюватиме "буккросинг"План фестивалів та інших культурних подій у Чернігові цього року


Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.