28 квітня 2017 р.

Посольство Канади оголошує відкриття програми Канадського фонду місцевих ініціатив на 2017-2018 рік

За допомогою Канадського фонду місцевих ініціатив (КФМІ), Посольство Канади у Києві має змогу фінансувати проекти, націлені на наступні тематичні пріоритети:

- сприяння гендерній рівності та розширенню прав і можливостей жінок і дівчат;

- сприяння розвитку людського потенціалу, зокрема, в сферах охорони здоров’я, харчування та освіти;

- відстоювання і закріплення прав людини, інклюзивного і відповідального управління, демократії, мирного плюралізму і поваги до різноманітності;

- підтримка інклюзивного та “зеленого” економічного зростання;

- сприяння вирішенню проблем навколишнього середовища, в тому числі водних ресурсів і зміни клімату;

- підтримка миру і безпеки.

Канадський фонд не фінансуватиме проекти,  які мають суто накладні витрати, пов’язані з управлінням організації, мають безперервний або періодичний характер, масштабне будівництво, і спрямовані на задоволення загальних бюджетних потреб.

Для отримання гранту Канадського фонду апліканти повинні відповідати наступним базовим вимогам:

- бути зареєстрованими як українське громадське об‘єднання чи організація;

- мати змогу надати всі відповідні реєстраційні документи, видані українськими державними органами;

- мати діючий банківський рахунок в українській фінансовій установі і мати змогу надати інформацію про рахунок;

- подати заповнену заявку на фінансування (разом з додатком) у формі, передбаченій Посольством Канади;

- бути спроможними продемонструвати реальну корисність для цільової аудиторії/клієнтів, особливо для жінок, дітей, молоді, меншин, інвалідів та/чи людей похилого віку.

Наступні організації не можуть отримати фінансування за рахунок Канадського фонду:

- політичні партії;

- військові організації;

- організації, що в законодавчому порядку не зареєстровані українськими органами влади.

Максимальна сума гранту становить 50 тис. канадських доларів.

Заявки на фінансування мають бути подані електронною поштою та в друкованому вигляді (2 примірники) поштою до посольства Канади в Україні ([email protected]  та  [email protected]).

Останній термін подання заявок – 12 травня 2017 року (не пізніше 17:00).

Детально:  https://www.prostir.ua/?grants=prohrama-kanadskoho-fondu-mistsevyh-initsiatyv-na-2017-2018-rik-vid-posolstva-kanady

За інформацією Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації