5 травня 2017 р.

Через ремонтні роботи по пр. Миру до схем руху громадського транспорту вносяться зміни

З 10 до 31 травня включно у Чернігові у зв’язку з проведенням капітальних ремонтних робіт по проспекту Миру на ділянці від вул. Мартина Небаби до вул. Козацької буде перекритий рух автомобільного транспорту через перехрестя вул. Героїв Чорнобиля, вул. Козацька та пр. Миру.

Рух громадського електротранспорту (тролейбусів) та автотранспорту через перекриту ділянку буде технічно неможливим.

У зв’язку з цим:

- тролейбусний маршрут № 4 буде ходити за скороченим маршрутом: від підприємства «Хімволокно» до площі «Дружби Народів»;

- тролейбусний маршрут № 2 скасовується. Замість тролейбусу № 2 та № 4 для перевезення пасажирів від ЗАЗу до центру міста (гот. «Україна») тимчасово запроваджується автобусний маршрут № 4-А;

- тролейбусний маршрут № 10 буде замінений аналогічним автобусним маршрутом № 10-А;

- тролейбусний маршрут № 11 скасовується. Одночасно збільшується кількість автобусів на маршруті № 21;

- тролейбусний маршрут № 3 буде ходити за скороченим маршрутом: від Вокзалу до площі «Дружби Народів».

На автобусних маршрутах № 10-А та № 4-А будуть дійсні тролейбусні проїзні квитки.

Для забезпечення автобусних перевезень у районі ремонтних робіт на весь період буде обмежено рух автобусного маршруту № 39 від Старобілоуської до ТЦ «Мегацентр» та зменшено кількість рухомого складу на ньому до 1 одиниці. Натомість у ці дні буде тимчасово відновлений тролейбусний маршрут № 9.

На ці дні громадському автотранспорту, який рухається по пр. Миру, запропоновано об’їзд перекритої ділянки по вулицях Громадській, Інструментальній, Козацькій, Любецькій, М. Небаби в прямому та зворотному напрямках, а транспорту, який рухається по вул. Козацькій, Героїв Чорнобиля – по вулицях Інструментальній, Громадській, Льотній, Мстиславській. Це стосується наступних автобусних маршрутів:

№ 2 «Гот. ”Україна” – Дачі (Рівнопілля)»

№ 2а «Вокзал – Психоневрологічна лікарня»

№ 4-А «Завод «Автодеталь» – гот. «Україна»

№ 7 «Вул. Єськова – міст р. Десна»

№ 10-А «Завод «Автодеталь» – Бобровиця»

№ 21 «Вул. Незалежності – вул. Захисників України»

№ 22 «Вул. Одинцова – Дачі (Рівнопілля)»

№ 26 «Вул. Єськова – Яцево»

№ 30 «Пивзавод – завод «Автодеталь»

№ 33 «Річковий порт – ТЦ «Епіцентр»

№ 42 «Протитуберкульозний диспансер – вул. Одинцова»

Окремо звертаємо увагу: автобусні маршрути № 37 «Залізничний вокзал – вул. Єськова», № 24 «Залізничний вокзал – Півці» та № 24а «Залізничний вокзал – вул. Захисників України (черезПівці)» будуть об’їжджати перекриту ділянку за маршрутом пр. Миру – вул. Київська – вул. Героїв Чорнобиля – вул. І. Алєксєєва – вул. Льотна – вул. Єськова в прямому напрямку та вул. Єськова – вул. Льотна - вул. Мстиславська – вул. Героїв Чорнобиля –  вул. Київська – пр. Миру в зворотному.

При внесенні у схему перекриття руху будь-яких змін та уточнень інформація буде оприлюднюватися на офіційному веб-порталі Чернігівської міської ради.

Управління транспорту та зв’язку міської ради пропонує за потреби користуватись пересадкою та просить вибачення за тимчасові незручності.

За інформацією управління транспорту та зв’язку міської ради