Четвер 27 липня 2017 р. 21:32 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Тролейбус №5 частково відновлює свою роботу

З 19 травня до 1 червня (орієнтовно) частково відновлюється робота тролейбусного маршруту № 5 «Подусівка – площа Перемоги» наступним чином: тролейбуси щоденно працюватимуть зранку і до 9-ї години та ввечері з 17-ї години до кінця робочої зміни.

При внесенні змін у графік роботи громадського транспорту інформація буде оприлюднюватися на офіційному веб-порталі Чернігівської міської ради та через усі доступні засоби масової інформації.

Просимо вибачити за тимчасові незручності.

За інф. Управління транспорту та зв’язку Чернігівської міської ради

18 травня 2017 р.

Громадське обговорення вартості проїзду у тролейбусах міста

Урочисті заходи у Чернігові 1-2 серпня

31 липня - конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування

29 липня о 17 годині - нова БЕЗКОШТОВНА анімаційна екскурсія "Літературний Чернігів" на Валу

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ: Фінансування впровадження заходів з підвищення енергоефективності загальноосвітнього навчального закладу №5 та системи вуличного освітлення міста Чернігова

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ В ТЕНДЕРІ: Енергоефективна реновація приміщення школи № 5

Безкоштовна анімаційна театралізована екскурсія «Інтелігентний Чернігів: екскурс у 19 сторіччя!»

Фонд комунального майна: 27 липня - аукціон об’єктів комунальної власності

На міському пляжі "Золотий берег" щонеділі працюватиме "буккросинг"

План фестивалів та інших культурних подій у Чернігові цього року