Четвер 27 липня 2017 р. 21:31 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

У Чернігові незабаром стартує пляжний сезон

Пляжний сезон у Чернігові стартує з 1 червня. Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко разом із проектантами та керівниками комунальних підприємств перевірив стан виконаних робіт.

Коли розпочнеться пляжний сезон, в’їзд на пляж буде перекритий. Власники автомобілів зможуть залишити їх на парковці, влаштування якої розпочалось ще минулого року біля головних воріт. На сьогоднішній день ремонтні роботи на стоянці вже завершені.

За планом реконструкції на цій території мають з’явитися кілька нових будівель, в тому числі й туалет.

- Зараз всі каналізаційні закладки вже зроблені. Туалети будуть по два входи для кожної статі: жіночі та чоловічі, в тому числі, й для людей з обмеженими можливостями. До 1 червня виконуватимуться роботи по окультурюванню самого входу, - сказав міський голова.

Окрім цього на території пляжу буде збудована адміністративна частина, поруч з якою розташовуватиметься камера схову для відвідувачів та контейнери для сміття.

Для людей з особливими потребами будуть влаштовані пандуси, вони будуть механічні, гусеничного типу. Вони фіксують візок і людина з обмеженими можливостями матиме змогу легко спуститися зі сходів.

Крім того, побудують ще дитячі будиночки, в яких батьки, які прийшли відпочити разом із своїми дітьми, зможуть залишити їх на деякий час.

- В літніх будиночках, в які батьки приведуть своїх дітей, можуть працювати студенти – майбутні вчителі початкових класів чи вихователі.

До 1 червня також будуть встановлені додаткові спортивні тренажери. Будуть ще й футбольні та волейбольні поля, щоб у Чернігові можна було проводити спортивні турніри, - повідомив Владислав Атрошенко.

Повне завершення реконструкції міського пляжу "Золотий берег" відбудеться наприкінці 2018 року.

Прес-служба Чернігівської міської ради за матеріалами Телеканалу «Дитинець»

18 травня 2017 р.

Громадське обговорення вартості проїзду у тролейбусах міста

Урочисті заходи у Чернігові 1-2 серпня

31 липня - конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування

29 липня о 17 годині - нова БЕЗКОШТОВНА анімаційна екскурсія "Літературний Чернігів" на Валу

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ: Фінансування впровадження заходів з підвищення енергоефективності загальноосвітнього навчального закладу №5 та системи вуличного освітлення міста Чернігова

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ В ТЕНДЕРІ: Енергоефективна реновація приміщення школи № 5

Безкоштовна анімаційна театралізована екскурсія «Інтелігентний Чернігів: екскурс у 19 сторіччя!»

Фонд комунального майна: 27 липня - аукціон об’єктів комунальної власності

На міському пляжі "Золотий берег" щонеділі працюватиме "буккросинг"

План фестивалів та інших культурних подій у Чернігові цього року