Четвер 27 липня 2017 р. 21:31 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Пам’ятник Богдану Хмельницькому розвернули (Фоторепортаж)

Сьогодні в Чернігові будівельники розвернули на 180 градусів скульптуру видатного українського гетьмана Богдана Хмельницького, який розміщений в однойменному сквері.  Тепер гетьман стоїть обличчям до центральної площі міста та П'ятницької церкви.

Далі будівельники будуть продовжувати роботи з реконструкції постаменту.

Скульптура Богдана Хмельницького - це робота відомого скульптора Івана Кавалерідзе. Як відомо, автор цього пам'ятника - відомий чернігівський архітектор Андрій Карнабед. Він хотів встановити фігуру Хмельницького обличчям до центральної площі міста та П'ятницької церкви. Але при будівництві об'єкту тодішнє партійне керівництво змусило будівельників розвернути скульптуру в протилежний бік, обличчям до тодішнього обкому партії. Андрій Карнабед усе своє життя сподівався на те, що в незалежній Україні гетьмана все-таки розвернуть обличчям до церкви і спиною до Москви.

18 травня 2017 р.

Громадське обговорення вартості проїзду у тролейбусах міста

Урочисті заходи у Чернігові 1-2 серпня

31 липня - конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування

29 липня о 17 годині - нова БЕЗКОШТОВНА анімаційна екскурсія "Літературний Чернігів" на Валу

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ: Фінансування впровадження заходів з підвищення енергоефективності загальноосвітнього навчального закладу №5 та системи вуличного освітлення міста Чернігова

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ В ТЕНДЕРІ: Енергоефективна реновація приміщення школи № 5

Безкоштовна анімаційна театралізована екскурсія «Інтелігентний Чернігів: екскурс у 19 сторіччя!»

Фонд комунального майна: 27 липня - аукціон об’єктів комунальної власності

На міському пляжі "Золотий берег" щонеділі працюватиме "буккросинг"

План фестивалів та інших культурних подій у Чернігові цього року