Четвер 27 липня 2017 р. 21:30 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

1 червня - вшанування пам’яті Любомира Боднарука

У Чернігові 1 червня відбудуться заходи, присвячені вшануванню Любомира Боднарука – заслуженого діяча мистецтв України та Почесного громадянина Чернігова.

Програма заходів

10:00 – Меморіальний захід (кладовище "Яцево")

11:30 – Культурно-мистецька акція камерного хору ім. Дмитра Бортнянського Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм (вулиця імені Любомира Боднарука)

14:30 – Хорова асамблея пам'яті Любомира Боднарука (Чернігівський обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм)

18 травня 2017 р.

Громадське обговорення вартості проїзду у тролейбусах міста

Урочисті заходи у Чернігові 1-2 серпня

31 липня - конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування

29 липня о 17 годині - нова БЕЗКОШТОВНА анімаційна екскурсія "Літературний Чернігів" на Валу

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ: Фінансування впровадження заходів з підвищення енергоефективності загальноосвітнього навчального закладу №5 та системи вуличного освітлення міста Чернігова

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ В ТЕНДЕРІ: Енергоефективна реновація приміщення школи № 5

Безкоштовна анімаційна театралізована екскурсія «Інтелігентний Чернігів: екскурс у 19 сторіччя!»

Фонд комунального майна: 27 липня - аукціон об’єктів комунальної власності

На міському пляжі "Золотий берег" щонеділі працюватиме "буккросинг"

План фестивалів та інших культурних подій у Чернігові цього року