Четвер 23 листопада 2017 р. 23:57 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Сьогодні на Красній площі «День ЧНТУ!»

Сьогодні, 19 травня, о 13.00 на Красній площі міста в рамках регіонального проекту «Університет в житті нашого міста» відбудеться свято «День ЧНТУ!». Ініціює цей святковий захід Чернігівський національний технологічний університет.

Для всіх чернігівців та гостей міста на площі студенти організовують численні конкурси, вікторини, майстер-класи, ігри та подарунки.

Головною метою проведення цього свята є сприяння становленню талановитої студентської молоді через реалізацію науково-освітніх, культурно-мистецьких заходів та ознайомлення жителів та гостей Чернігова з Чернігівським національним технологічним університетом як одним із найбільших освітніх наукових закладів регіону.

19 травня 2017 р.