Четвер 27 липня 2017 р. 21:32 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Сьогодні на Красній площі «День ЧНТУ!»

Сьогодні, 19 травня, о 13.00 на Красній площі міста в рамках регіонального проекту «Університет в житті нашого міста» відбудеться свято «День ЧНТУ!». Ініціює цей святковий захід Чернігівський національний технологічний університет.

Для всіх чернігівців та гостей міста на площі студенти організовують численні конкурси, вікторини, майстер-класи, ігри та подарунки.

Головною метою проведення цього свята є сприяння становленню талановитої студентської молоді через реалізацію науково-освітніх, культурно-мистецьких заходів та ознайомлення жителів та гостей Чернігова з Чернігівським національним технологічним університетом як одним із найбільших освітніх наукових закладів регіону.

19 травня 2017 р.

Громадське обговорення вартості проїзду у тролейбусах міста

Урочисті заходи у Чернігові 1-2 серпня

31 липня - конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування

29 липня о 17 годині - нова БЕЗКОШТОВНА анімаційна екскурсія "Літературний Чернігів" на Валу

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ: Фінансування впровадження заходів з підвищення енергоефективності загальноосвітнього навчального закладу №5 та системи вуличного освітлення міста Чернігова

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ В ТЕНДЕРІ: Енергоефективна реновація приміщення школи № 5

Безкоштовна анімаційна театралізована екскурсія «Інтелігентний Чернігів: екскурс у 19 сторіччя!»

Фонд комунального майна: 27 липня - аукціон об’єктів комунальної власності

На міському пляжі "Золотий берег" щонеділі працюватиме "буккросинг"

План фестивалів та інших культурних подій у Чернігові цього року