30 травня 2017 р.

У Чернігові скоро з'являться дорожні знаки зі світлодіодами

У Чернігові спеціалізоване комунальне підприємство, в обов'язки якого входить утримання та оснащення вуличної мережі міста й системи вуличного освітлення (КП КШБП), готується до поступового переоснащення нерегульованих пішохідних переходів на вулицях Чернігова: там будуть встановлюватися дорожні знаки зі світлодіодним освітленням у нічний час (Знак 5.35.1). Разом з такими знаками на цих переходах підприємство має намір робити нічне освітлення й самого пішохідного переходу. На першому етапі планується встановити 62 таких знаки - на найбільш "критичних" з точки зору безпеки переходах. Про це розповів В’ячеслав Николенко, директор комунального шляхо-будівельного підприємства Чернігівської міської ради.

За його словами, підприємство вже придбало кілька різних видів таких знаків - по одному зразку, тепер їх встановлять і будуть проводити експериментальні випробування, які ефективніше працюють. При відборі знаку будуть враховуються вимоги ДСТУ, експлуатаційні характеристики та краща ціна. Також підприємство має дослідний зразок такого знаку власної розробки.  Експериментальні знаки встановлять по вул. Шевченка біля 16 ліцею та стадіону ім. Гагаріна.

Ось таки зразки будуть проходити експериментальні випробування: