Четвер 24 травня 2018 р. 14:47 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу
Новини

Владислав Атрошенко запропонував розширити перелік заслуг перед містом, за які дається звання «Почесний громадянин Чернігова»

Підставами для присвоєння звання «Почесний громадянин міста Чернігова» відтепер можуть стати також: 

-          вагомий внесок у соціально-економічний розвиток міста, спрямований на відновлення та/або розвиток виробництва, в разі, якщо сума інвестицій перевищує 5 млн Є;

-          здійснення меценатської діяльності в м. Чернігові, спрямованої на розвиток освіти, культури, мистецтва, спорту, охорони культурної спадщини, науки і наукових досліджень, розвитку інфраструктури міста без мети отримання прибутку або іншої вигоди, якщо розмір особистої майнової допомоги перевищує 2 млн Є.

Такі зміни до Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Чернігова» погодив виконавчий комітет міської ради на своєму засіданні 15 червня.

Під час обговорення цього питання міський голова Владислав Атрошенко сказав, що, своїм поданням на внесення цих змін до Положення він ставив за мету знайти ще один інструмент, комунікаційну лінію, аби достукатись до сердець бізнесменів та небайдужих людей, які створюють сьогодні виробничі підприємства з новими робочими місцями для чернігівців та вкладають власні кошти у розвиток освіти, науки, культури, спорту, мистецтва та  інфраструктури міста.  

-          Ми повинні дивитися по-іншому на успішних людей, як дивиться на них весь цивілізований світ, та крок за кроком змінювати нашу ментальність. Якщо ми звертаємо увагу на видатних художників, фотографів, діячів мистецтва, то маємо звернути увагу і на бізнесменів, які вкладають свої власні кошти у розвиток нашого міста, а не деінде по інших країнах. Це достойно звання «Почесний громадянин міста Чернігова», - сказав він.

Нагадуємо, що за Положенням остаточне рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Чернігова» приймає комісія з питань присвоєння звання «Почесний громадянин міста Чернігова», яка розглядає пропозиції не більше трьох кандидатур загалом на рік. Засідання комісії з питань присвоєння звання «Почесний громадянин міста Чернігова відбувається у липні кожного року.

Виконком дав доручення управлінню культури та туризму міської ради внести зміни до Положення на розгляд Чернігівської міської ради.

 

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

16 червня 2017 р.
<< попередня  |  наступна >>             головна             повернутись
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.