Неділя 25 червня 2017 р. 10:13 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Донька Миколи Попудренка просить міського голову допомогти перепоховати її батька

Донька Миколи Попудренка, одного з організаторів партизанського руху в Україні та Героя Радянського Союзу, звернулася до Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка з проханням перенести могилу її батька з центру міста на кладовище Яцево.

За словами Світлани Миколаївни Попудренко , парк, названий на його честь, давно перетворився на місце дозвілля та розваг, і її батько має знайти вічний спокій там, де поховані його дружина та сини. Вона також висловила сподівання, що це питання не політизуватимуть:

«З плином років перебування останків батька в центрі міста, де проводять своє дозвілля жителі і гості міста, не так актуально як 30 - 50 років тому, в зв'язку з відсутністю фінансової можливості самостійно перепоховати батька, звертаюся до Вас з щирим проханням допомогти у перепохованні останків мого батька разом з перенесенням надгробних плит на міському кладовищі «Яцево» в секторі: «Почесний сектор поховання полеглих за Батьківщину у Великій Вітчизняній Війні 1941-1945 рр.». Прошу Вас, Владислав Анатолійович, силами органів місцевого самоврядування провести всі необхідні дії, пов'язані з перепохованням мого батька Попудренка Миколи Микитовича», - написала вона у своєму зверненні.

Це питання розгляне виконавчий комітет Чернігівської міської ради.

Відеосюжет телеканалу "Новий Чернігів":

19 червня 2017 р.