Неділя 25 червня 2017 р. 10:13 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Екскурсія для особливих родин

18 червня Чернігівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організував поїздку групи чернігівських родин з числа тих, що мають прийомних, усиновлених дітей або дітей під опікою, до Качанівки та Тростянецького дендропарку.

Поїздку здійснено відповідно до плану роботи центру і профінансовано коштом міського бюджету.

Участь у ній взяли 48 дітей та дорослих.

Розкішні природні ландшафти, велична старовинна архітектура, цікаві розповіді професійного екскурсовода, комфортабельний автобус і хороша компанія – все це зробило поїздку приємною і корисною для родин, яким потрібна підтримка громади.

за інф. міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

19 червня 2017 р.