29 червня 2017 р.

Владислав Атрошенко нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

Президент України Петро Порошенко з нагоди Дня Конституції України нагородив Чернігівського міського голову Владислава Атрошенка орденом «За заслуги» ІІІ ступеня. Указ «Про відзначення державними нагородами України» (№168/2017) підписаний 28 червня.

Нагорода присвоєна за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм.

Відзнаки Президента України також отримали:

- Орден «За заслуги» ІІІ ступеня - Станіслав Маринчик, голова Ічнянського районного об’єднання літераторів «Криниця»;

- Почесне звання «Заслужений працівник промисловості України» - Олена Романовська, головний інженер АТ «Чернігівська швейна фабрика «Елегант»;

- Почесне звання «Заслужений працівник транспорту України» - Микола Кубишко, начальник станції Чернігів регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Українська залізниця».