Четвер 27 липня 2017 р. 21:36 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Близько 40 чернігівських дітей відпочили у літньому таборі на «Голубих озерах»

У Чернігові виконується міська Програма «Молодь міста Чернігова» на 2017-2020 роки. У рамках цієї Програми за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради чернігівська обласна благодійна організація «Аратта» реалізувала проект «Цвіт папороті».

У період з 1 по 10 липня представниками організації на території туристичного еко-комплексу «Голубі озера» (с. Олешня, Ріпкінського району) організований літній табір для дітей та молоді шкільного віку.

Пріоритетні завдання цього проекту - формування в учасників літнього табору ціннісного ставлення до своєї Батьківщини та українського народу, його мови, природи, культурних та духовних надбань, виховання почуття національної гідності, розширення знань про державні та народні символи України. У програмі табору, окрім цікавого спілкування, флеш-мобів, квестів та розваг, були й майстер-класи з технік декупажа, валяння, виготовлення оберегів та топіаріїв народної української тематики. Усі ці роботи були представлені на виставці.

Крім того, учасники літнього табору взяли участь у Шостому Міжнародному фестивалі авторської пісні «На Голубих озерах». 7 липня  Чернігівським театром – інтеграції «Дивосад» благодійної організації «Аратта» для дітей організована вистава «На Івана Купала».