Четвер 27 липня 2017 р. 21:37 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу
Новини

На ділянці по проспекту Миру досліджується обсяг пошкодження дороги

Ситуація з просіданням дороги по проспекту Миру справді дуже неприємна, але некритична. Для її усунення задіяні всі необхідні технічні служби.

У місті дуже високий відсоток зношеності всіх каналізаційних мереж. Постійно можна побачити ситуації, коли КП «Чернігівводоканал» та теплопостачальники ліквідовують пориви труб. Але вони можуть протестувати стан своїх мереж промивкою під напором, в той же час, подібної можливості перевірити стан ливневої каналізації немає. Тільки залпові ливневі дощі, подібні до вчорашнього, можуть показати слабкі місця ливнівок.

Колись ливнева труба по просп. Миру була прямою, але через її пошкодження замість неї була прокладена інша, що має кілька поворотів. Саме на поворотах тиск потоку надзвичайно високий. Вода знайшла слабке місце в трубі та пішла в обхід, вимивши ґрунт на цій ділянці дороги.

На жаль, виявити таку проблему завчасно просто немає можливості. Виходом може стати заміна мережі ливневої каналізації, але в такому випадку необхідно буде міняти також основу всіх доріг в місті.

Версії про пошкодження дороги внаслідок капремонту не відповідають дійсності. У рамках ремонту на даній ділянці велися тільки поверхневі роботи. Основа дороги та глибокі шари ґрунту при цьому не були зачеплені. Відповідно до проекту, було проведено фрезування старого шару дорожнього покриття з наступним укладенням нижнього шару асфальтобетону. Верхній шар ще не укладався.

Зараз на дорозі досліджуються обсяги пошкодження. Тільки після цього можна буде говорити про терміни відновлювальних робіт.

 

За інформацією управління житлово-комунального господарства міської ради

14 липня 2017 р.
<< попередня  |  наступна >>             головна             повернутись
Анонс

Громадське обговорення вартості проїзду у тролейбусах містаУрочисті заходи у Чернігові 1-2 серпня31 липня - конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування29 липня о 17 годині - нова БЕЗКОШТОВНА анімаційна екскурсія "Літературний Чернігів" на ВалуЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ: Фінансування впровадження заходів з підвищення енергоефективності загальноосвітнього навчального закладу №5 та системи вуличного освітлення міста ЧерніговаЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ В ТЕНДЕРІ: Енергоефективна реновація приміщення школи № 5Безкоштовна анімаційна театралізована екскурсія «Інтелігентний Чернігів: екскурс у 19 сторіччя!»Фонд комунального майна: 27 липня - аукціон об’єктів комунальної власностіНа міському пляжі "Золотий берег" щонеділі працюватиме "буккросинг"План фестивалів та інших культурних подій у Чернігові цього року


Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.