4 серпня 2017 р.

Оголошення про скликання двадцять другої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання

Відповідно до пункту 8 частини четвертої статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" 17 серпня 2017 року о 10 годині в залі засідань міської ради (вул. Магістратська, 7) відбудеться двадцять друга сесія Чернігівської міської ради сьомого скликання. Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко підписав відповідне розпорядження.

На розгляд сесії вносяться такі питання:

1. Про внесення змін до рішення міської ради від 28 грудня 2015 року №2/VII-16 “Про утворення постійної комісії Чернігівської міської ради VII скликання з питань регламенту, законності, прав і свобод громадян та запобігання корупції, обрання голови і затвердження її складу”.

2. Про затвердження змін і доповнень до рішення міської ради від 30 листопада 2016 року №13/VII-8 “Про Комплексну цільову Програму розвитку житлово-комунального господарства міста Чернігова на 2017-2020 роки”.

3. Про внесення змін до Програми поліпшення екологічного стану міста Чернігова на 2016-2017 роки.

4. Про внесення змін до рішення міської ради від 31 березня 2016 року №6/VII-17 “Про Програму відновлення дитячих ігрових та спортивних майданчиків на 2016-2017 роки”.

5. Про затвердження Звіту про витрачання коштів цільового фонду розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Чернігова за 6 місяців 2017 року.

6. Про внесення змін до Програми розвитку міжнародних відносин міста Чернігова та сприяння залученню інвестицій на 2016-2017 роки.

7. Про внесення змін до рішення міської ради від 29 листопада 2013 року "Про Програму надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста Чернігова на 2014-2018 роки" (35 сесія 6 скликання) зі змінами і доповненнями (44 сесія, 45 сесія, 51 сесія, 53 сесія 6 скликання, № 11/VII-2, № 14/VII - 15).

8. Про Програму розроблення (оновлення) містобудівної документації м. Чернігова на 2017 – 2020 роки.

9. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 29 грудня 2016 року “Про затвердження переліків об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, які підлягають приватизації у 2017 році” №14/VІІ-31.

10. Про внесення змін до рішення міської ради від 29.06.2017 “Про затвердження переліків об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова” № 21/VII-12.

11. Про погодження Інвестиційної програми ПАТ “Облтеплокомуненерго” на 2017 рік.

12. Про Положення про управління державного архітектурно-будівельного контролю міської ради у новій редакції.

13. Про створення комісії із забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків та затвердження Положення про комісію.

14. Про затвердження Статутів дошкільних навчальних закладів у новій редакції.

15. Про затвердження Порядку призначення на посаду керівників навчальних закладів системи загальної середньої освіти міста Чернігова, що належать до комунальної форми власності.

16. Про присвоєння звання "Почесний громадянин міста Чернігова".

17. Про умови оплати праці секретаря Чернігівської міської ради сьомого скликання.

18. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 28.12.2015 № 2/VII-9 "Про структуру виконавчих органів міської ради (зі змінами та доповненнями) та затвердження Положення про управління праці Чернігівської міської ради".

19. Про внесення змін до рішення міської ради від 19 червня 2012 року “Про визначення повноважень, які здійснюють районні в місті ради та їх виконавчі органи” (3 сесія 4 (24) скликання) зі змінами та доповненнями.

20. Про виконання міського бюджету за І півріччя 2017 року.

21. Про використання коштів резервного фонду міського бюджету за І півріччя 2017 року.

22. Про затвердження граничних сум витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп’ютерів органами місцевого самоврядування, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок міського бюджету міста Чернігова.

23. Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 30 листопада 2016 року № 13/VII-23 “Про міський бюджет на 2017 рік” зі змінами і доповненнями (№ 14/VII-21, № 16/VII-20, № 18/VII-10, № 19/VII-17, № 20/VII-10).

24. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам, громадянам – учасникам АТО, учасникам бойових дій, ветеранам війни та членам сімей загиблих учасників АТО для індивідуального дачного будівництва, будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення особистого селянського господарства, індивідуального садівництва, будівництва індивідуальних гаражів та городництва.

25. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою, передачу земельних ділянок у власність та оренду громадянам для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), городництва, індивідуального садівництва та будівництва індивідуального гаража.

26. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок юридичним та фізичним особам.

27. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою, надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним і фізичним особам.

28. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою юридичним та фізичним особам.

29. Про депутатські запити.

30. Різне.

Графік засідань постійних комісій міської ради