Понеділок 23 жовтня 2017 р. 21:47 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Проект «Шлюб за добу» набирає популярності

За пів року існування пілотного проекту «Шлюб за добу» в Чернігові одружилося 200 закоханих пар.  9 серпня щасливий весільний номер зловило подружжя Андрія та Майї.

– Для закоханих, які не можуть чекати місяць, цей проект –  ідеальне рішення. Разом ми вже шість років, але також вирішили не гаяти часу та побратися швидко і зручно, – поділилися своїми враженнями молодята.

Найпопулярнішим місяцем для одружень виявився червень – 48 весіль. Проте «найгарячіший» день зостався у квітні, 28 числа. З 200 пар – 41 шлюб зареєстровано з громадянами інших країн (Італія, Ізраїль, Англія, Білорусь, Польща, Фінляндія, Туреччина, Естонія та інші).

Також варто нагадати, що з жовтня минулого року подружжя отримують два свідоцтва про шлюб без штампу в паспорті.

Якщо ви бажаєте скористатися послугою, детальну інформацію можна отримати за телефоном: (0462) 970-837 (з 9:00 до 18:00).

За інформацією прес-служби Міського Палацу культури

10 серпня 2017 р.