21 серпня 2017 р.

Спас на Шерстянці (ФОТОРЕПОРТАЖ)

19 серпня на майданчику біля Палацу культури художньої творчості дітей, юнацтва та молоді (по вулиці Дмитра Самоквасова, 8)  відбулося традиційне свято «Спас на Шерстянці».

Для дітей представлена дитяча програма аніматорів «Арт-канікули» з веселими іграми, призами, конкурсами та розвагами. Під час свята проводилася акція«Прапор для бійця». На прапорі кожна дитина написала своє побажання бійцям 13-го батальйону АТО.

У рамках свята працювали ярмарок та виставка народних майстрів.Для жителів мікрорайону влаштований концерт за участю народних хорів «Калина», «Діти війни», гурт «Сузір’я», зразкового танцювального колективу «Каблучок», зразкових циркових студій «Тріумф» і «Менестрелі», естрадних виконавців.

За інформацією управління культури та туризму міської ради