Неділя 20 січня 2019 р. 11:32 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Проекти рішень міської ради


ПРОЕКТ

 

 

   

  

 

3/VII -

 

 

 


Про Програму економічного
та соціального розвитку
міста Чернігова на 2016 рік

 

               

Розглянувши проект Програми економічного та соціального розвитку міста Чернігова на 2016 рік, поданий виконавчим комітетом міської ради, з урахуванням зауважень постійних комісій міської ради, відповідно до статті 143 Конституції України, пункту 22 статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 18 Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України» міська рада вирішила:

1. Затвердити Програму економічного та соціального розвитку міста Чернігова на 2016 рік, що додається.

2. Виконавчому комітету міської ради:

2.1. Довести показники розвитку окремих галузей господарського комплексу до Деснянської і Новозаводської районних у місті Чернігові рад, відділів і управлінь міської ради, бюджетних організацій та установ.

2.2. Проводити моніторинг основних показників Програми економічного та соціального розвитку міста Чернігова на 2016 рік, вживати заходи для забезпечення їх виконання.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань cоціально-економічного розвитку, підприємництва, туризму та інвестиційної діяльності (Осіковська Н. С.) та заступників міського голови згідно з розподілом функціональних повноважень.

 

 

Міський голова                                                                                В. А. Атрошенко

 

  

 

Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.