1 лютого 2012 р.

КП "Паркування та ринок" очолив Дмитро Синенко

Сьогодні Чернігівський міський голова Олександр Соколов на розширеній нараді із заступниками міського голови, начальниками відділів та управлінь міської ради, головами Деснянської та Новозаводської районних рад, керівниками міських органів державної виконавчої влади, міських служб та засобів масової інформації представив нового директора комунального підприємства "Паркування та ринок" міської ради Дмитра Синенка.

Синенко Дмитро Григорович 1982 року народження має повну вищу освіту – закінчив у 2004 році Чернігівський державний інститут економіки і управління за спеціальністю "Фінанси", у 2003 році пройшов у Харківському фінансово-економічному інституті спеціалізований курс "Маркетинг".

До призначення на посаду директора комунального підприємства "Паркування та ринок" Чернігівської міської ради працював директором Чернігівського відділення № 2 АТ "Сведбанк".

Д. Синенка призначено на посаду 26 січня, із ним згідно з вимогами чинного законодавства укладено відповідний контракт.

Відділ зв’язків з громадськістю міської ради