Середа 18 січня 2017 р. 07:54 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Новини

У Чернігові протягом тижня перевірятимуть дотримання графіків руху громадського автотранспорту

У Чернігові протягом тижня перевірятимуть дотримання графіків руху громадського автотранспорту   У Чернігові з 16 січня з самого ранку працівники управління транспорту та зв’язку міської ради провели обстеження пасажиропотоків на міських автобусних маршрутах. Це зроблено задля отримання об’єктивної інформації стосовно дотримання графіку руху автобусів.
  Про результати інспектування розповів начальник управління транспорту та зв’язку міської ради Олександр Бєльський. Він повідомив, що всі результати перевірки затверджені відповідними актами обстеження.
  За словами Олександра Бєльського, перевіряли роботу автобусів в основному на змінених маршрутах - № 25, № 26, № 17 та № 3, в «години пік», коли найбільша кількість мешканців користувалася громадським транспортом.
17 січня 2017 р.

Чернігів зберігає тимчасово вільні кошти місцевого бюджету на умовах, які є одними з найвигідніших в Україні

Чернігів зберігає тимчасово вільні кошти місцевого бюджету на умовах, які є одними з найвигідніших в Україні   У Чернігові тимчасово вільні кошти міського бюджету розміщені на вкладному (депозитному) рахунку ПАТ КБ «Приватбанк» в сумі 335 900 000 грн строком до 20 грудня 2017 року з умовою повернення вкладу (депозиту) або його частини на першу вимогу під 20% річних. Ця умова є найвигіднішою по Україні, адже в інших містах тимчасово вільні кошти міського бюджету розміщені під менший відсоток. Наприклад, у Сумах – під 16,4 %, у Житомирі – під 15 %.
  Як вже повідомлялося раніше, банк визначається згідно з рішенням конкурсної комісії з питань розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на вкладних (депозитних) рахунках у банках, створеної відповідно до розпорядження міського голови від 5 січня 2016 року № 2-р.
17 січня 2017 р.

Бажаєш місто зробити кращим? Реєструйся на порталі «Відкрите Місто»

Бажаєш місто зробити кращим? Реєструйся на порталі «Відкрите Місто»   У Чернігові продовжується співпраця з громадською організацією «Волонтерський Центр «Єдність» в рамках запровадження проекту «Відкрите Місто» в Чернігові.
 
  Сьогодні в Чернігівській міській раді під керівництвом заступника міського голови Олександра Ломака відбулося засідання робочої групи з питань реалізації спільного проекту «Відкрите Місто: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади». На засіданні було вирішено ряд питань. Одне з цих питань стосувалось посилення та пришвидшення реагування відповідних служб на вирішення актуальних проблем громади міста, які зазначаються в повідомленнях на інтернет-сервісі «Відкрите місто». Після обговорення цього питання Олександр Ломако зазначив, що в кожному структурному підрозділі міської ради та на комунальних підприємствах, які займаються благоустроєм міста, буде визначено відповідальну особу.
17 січня 2017 р.

Сьогодні остання група потерпілих мешканців Попудренка, 16 переселяється з готелів до гуртожитку

Сьогодні остання група потерпілих мешканців Попудренка, 16 переселяється з готелів до гуртожитку   У гуртожитку Чернігівського технологічного університету на вул. Ціолковського, 14 закінчено ремонт і він готовий до заселення колишніх мешканців пошкодженого гуртожитку з вул. Попудренка, 16.
 
  Сюди до того часу, коли вирішиться доля їх власного будинку, переселяються 58 чоловік з чернігівських готелів Придеснянського і Профспілкового. Досі за їх проживання в цих готелях платив міський бюджет. Тепер же людям надається місце для більш тривалого розміщення, тож оплату готелів місто відсьогодні припиняє.
 
  Учора ввечері в підготовленому до прийому мешканців гуртожитку по вул. Ціолковського побували й журналісти. Вони побачили, як родини з Попудренка, 16 заселяються в його кімнати.
17 січня 2017 р.

План заходів до Дня Соборності України

План заходів до Дня Соборності України   План заходів до Дня Соборності України
17 січня 2017 р.

У Чернігові для учасників АТО виділили 128 земельних ділянок

У Чернігові для учасників АТО виділили 128 земельних ділянок   Вчора, 16 січня, на засіданні Ради ветеранів АТО, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) воїнів АТО при Чернігівській міській раді шляхом жеребкування розподілили 128 земельних ділянок біля садівничого товариства «Гудок» для індивідуального дачного будівництва.
 
  Як вже повідомлялося раніше, на початку засідання члени Ради ветеранів та земельної комісії перевірили списки претендентів – учасників АТО, які написали заяви щодо надання земельних ділянок у місті Чернігові та подали їх до відділу звернень громадян міської ради. Загалом було подано 425 заявок, які приймалися до 12 січня. Члени Ради допустили до жеребкування 350 осіб.
17 січня 2017 р.

"Рідна моя Україна" - святковий концерт до Дня Соборності України

"Рідна моя Україна" - святковий концерт до Дня Соборності України   У Чернігові 23 січня з нагоди Дня Соборності України відбудеться святковий концерт "Рідна моя Україна" за участю творчих колективів та виконавців міста Чернігова.
  Місце проведення: Міський палац культури.
  Початок о 18 годині.
  Вхід вільний.
17 січня 2017 р.

Розпочалося жеребкування земельних ділянок для учасників АТО

Розпочалося жеребкування земельних ділянок для учасників АТО   Сьогодні, 16 січня, на засіданні Ради ветеранів АТО, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) воїнів АТО при Чернігівській міській раді розпочали процедуру розподілу земельних ділянок шляхом жеребкування.
  На початку засідання члени Ради ветеранів та земельної комісії перевірили списки претендентів, оголосили номери земельних ділянок, які будуть автоматично виділені для членів сімей загиблих учасників АТО.
  Після всіх перевірок, члени Ради ветеранів загрузили в барабан листочки з номерами земельних ділянок. А після цього розпочалось жеребкування, зачитувались прізвища учасників, а потім діставався та оголошувався номер земельної ділянки.
16 січня 2017 р.

27 січня в Чернігові відбудеться другий міський земельний аукціон

27 січня в Чернігові відбудеться другий міський земельний аукціон   У Чернігові вдруге проводитимуться земельні торги з продажу права оренди на земельні ділянки комунальної власності міста.
 
  Організатор земельних торгів: Чернігівська міська рада
 
  Дата і час проведення: 27 січня 2017 р. об 11.00 год.
 
  Місце проведення: м. Чернігів, вул.Магістратська, 7, мала зала засідань виконкому Чернігівської міської ради
16 січня 2017 р.

Погоджувальна рада затвердила порядок денний 15-ї сесії міської ради 7 скликання

Погоджувальна рада затвердила порядок денний 15-ї сесії міської ради 7 скликання   Сьогодні, 16 січня, погоджувальна рада затвердила перелік питань порядку денного, що вносяться на розгляд п’ятнадцятої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання, яка відбудеться 26 січня 2017 року.
 
  На розгляд депутатів пропонується 20 питань, підготовлених структурними підрозділами міської ради. Про це повідомив Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко на початку засідання.
 
  Владислав Атрошенко повідомив, що у разі остаточного вирішення розподілу понад 120 земельних ділянок для дачного будівництва для бійців АТО та їх сімей, це питання буде додатково вноситися на розгляд міської ради.
 
  Питання розподілу земельних ділянок розглядається сьогодні на засіданні Ради ветеранів АТО, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) воїнів АТО при Чернігівській міській раді.
16 січня 2017 р.

Всього сторінок (824)1234 > остання
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.