П’ятниця 17 серпня 2018 р. 14:32 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Новини

Про перехід на цифрове ТБ у питаннях і відповідях

Про перехід на цифрове ТБ у питаннях і відповідях   Увага! З 1 вересня 2018 року у Чернігові припиняється аналогове ефірне телемовлення. Йому на заміну приходить цифрове ТБ.
 
  Відключення аналогового мовлення здійснюється на виконання міжнародних зобов’язань України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.06.2006 № 815 «Про План використання радіочастотного ресурсу України».
 
  Які переваги від переходу на цифровий стандарт мовлення?
 
  Для глядача — це можливість для чернігівців безкоштовного перегляду 32 загальнонаціональних та місцевих телепрограм з високою якістю зображення та звуку.
17 серпня 2018 р.

Чи доцільна подальша експлуатація приміщення загальноосвітньої школи № 10?

Чи доцільна подальша експлуатація приміщення загальноосвітньої школи № 10?   Про це говорили сьогодні, 16 серпня, на засіданні Комісії з вивчення питання технічного стану прибудови вбиралень до основної будівлі Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 та можливої її подальшої експлуатації за цільовим призначенням (далі – Комісія).
 
  Це вже не перше засідання Комісії, втім конкретних рішень щодо доцільності капітального ремонту прибудови школи прийнято не було.
 
  На даний час школа не функціонує через аварійний стан прибудови, де розташовані туалети. За даними технічної експертизи, експлуатація прибудови школи неможлива. Такий же висновок повторної експертизи, яка була замовлена на прохання батьків учнів.
16 серпня 2018 р.

Вулиця Рокоссовського: крок за кроком до завершення ремонту

Вулиця Рокоссовського: крок за кроком до завершення ремонту   На вулиці Рокоссовського тротуарні роботи ведуться сьогодні по обидва боки неподалік зупинок громадського транспорту на перехресті з вулицею Захисників України.
 
  На вже завершених ділянках тротуарів, які укладаються безфасочною бруківкою – велодоріжки, тактильна плитка для допомоги людям з вадами зору, пониження бордюрного каменю в усіх місцях переходів і з’їздів.
 
  Вже можна побачити, що кришки люків оглядових колодязів нові й підняті на рівень майбутнього тротуару.
 
  Стартували роботи на зеленому острівці безпеки між двома смугами руху автомобілів вздовж усієї вулиці. У траншеї, яку там копають зараз, прокладуть систему автоматизованого поливу газону – за прикладом усіх парків і скверів Чернігова при їх реконструкціях. Коли ці роботи завершать, зелений газон буде відновлений.
16 серпня 2018 р.

Як у Чернігові відзначать День Незалежності. АНОНС

Як у Чернігові відзначать День Незалежності. АНОНС   Вперше в Чернігові 26 серпня відбудеться історична реконструкція - динамічна вистава "Літні бої. Чернігів 1941". Вона присвячена 75-й річниці визволення нашого міста. Як це буде відбуватися - організатори розповіли сьогодні під час прес-конференції в Управлінні культури та туризму міської ради.
 
  Учасники театралізованого військово-історичного дійства (очікується до 150 осіб) відтворять бій літа 1941 року. У виставі задіють аутентичні зразки техніки та багато різноманітної зброї - гвинтівок, кулеметів та ін. Боятися не потрібно, зброя стріляє виключно холостими набоями. Сам же бій відтворить реальні історичні події.
16 серпня 2018 р.

Увага! Тимчасово змінюється рух громадського транспорту!

Увага! Тимчасово змінюється рух громадського транспорту!   Перехрестя проспектів Миру та Перемоги у Чернігові з 18 серпня по 18 вересня перекриватимуть (поетапно окремими ділянками) для того, щоби завершити повну гідроізоляцію над підземним переходом.
 
  Управління транспорту та зв'язку Чернігівської міської ради повідомляє про те, як тимчасово зміниться рух громадського транспорту для об'їзду перекритих ділянок.
16 серпня 2018 р.

Для прокладання колектору вул. Алексєєва перекривається для руху від Стрілецької до Партизанської

Для прокладання колектору вул. Алексєєва перекривається для руху від Стрілецької до Партизанської   Від 16 серпня до 31 грудня 2018 року для проведення робіт з будівництва централізованої каналізації вулиця Алексєєва буде перекрита для проїзду автотранспорту від перехрестя з вулицею Стрілецькою до перехрестя з вулицею Партизанською. Такий дозвіл надав виконком Чернігівської міської ради на засіданні 16 серпня.
 
  Після завершення робіт до каналізації зможуть приєднатися домогосподарства, що розміщені проживають праворуч та ліворуч від вулиці Героїв Чорнобиля у районі річки Стрижень.
16 серпня 2018 р.

Увага! З 18 серпня по 18 вересня – перекриття на перехресті проспектів Миру і Перемоги

Увага! З 18 серпня по 18 вересня – перекриття на перехресті проспектів Миру і Перемоги   Перехрестя проспектів Миру та Перемоги у Чернігові з 18 серпня по 18 вересня будуть перекривати для того, щоби завершити повну гідроізоляцію над підземним переходом.
16 серпня 2018 р.

Всі роботи з будівництва та реконструкції – під особистим контролем міського голови

Всі роботи з будівництва та реконструкції – під особистим контролем міського голови   Міський голова Владислав Атрошенко вимагає пришвидшити ремонт та реконструкцію на об’єктах у місті. І виконувати роботи якісно. Про це йшлося на ранкових нарадах з проектантами та підрядниками 9 та 14 серпня.
 
  Мова, перш за все, про знакові об’єкти міста: нове підсвічування для Катерининської церкви, розмітка, огорожа та дорожнє покриття на в’їзді до Чернігова з київського напрямку, укладання плитки та упорядкування роздільної полоси по вул. Рокоссовського, мощення тротуарів по вулиці Полуботка, Алея Героїв.
16 серпня 2018 р.

Для двох сімейних дитячих будинків, які створюються в Чернігові, придбані квартири

Для двох сімейних дитячих будинків, які створюються в Чернігові, придбані квартири   Для двох дитячих будинків сімейного типу, які готуються створити в Чернігові і про які ми нещодавно розповідали, вже придбані дві 6-кімнатні квартири. Відповідні договори між їх продавцем і виконавчим комітетом Чернігівської міської ради підписані у понеділок, 13 серпня.
 
  Про це прес-службі міської ради повідомив начальник відділу квартирного обліку міської ради Михайло Католик.
 
  - Обидві квартири – у новобудовах по вулиці Стрілецькій. Житло придбане за цільові кошти державного бюджету, а міська рада в даному випадку виступає замовником та гарантом виконання в них опоряджувальних робіт. Зараз житлові приміщення без них. Відповідно до умов договору, тепер на виконання оздоблювальних робіт продавець має три місяці. Після цього у квартири можна буде заселятися, - розповів він.
 
  Два дитячих будинки сімейного типу в Чернігові створюються вперше після багаторічної перерви. Їх не було в нашому місті з 2013 року й до цього часу.
15 серпня 2018 р.

Всього сторінок (1050)1234 > остання
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Яку вулицю чи площу Чернігова Ви би перейменували, назвавши іменем Героя України і колишнього чернігівця Левка Лук’яненка?
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.