Понеділок 23 жовтня 2017 р. 22:02 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Новини

Виконавчий комітет погодив виділення додаткових коштів громадським організаціям

Виконавчий комітет погодив виділення додаткових коштів громадським організаціям   Виконком Чернігівської міської ради сьогодні, 23 жовтня, погодив внесення змін до рішення міської ради від 27 жовтня 2016 року № 12/VII-13 «Про Програму підтримки громадських організацій міста Чернігова на 2017 рік». Змінити стосуються перерозподілу видатків та збільшення фінансування громадських організацій Чернігова в розмірі 202 238 грн.
 
  Збільшення видатків пов'язане з фактичним здорожчанням вартості комунальних послуг. Надане додаткове фінансування дасть можливість громадським організаціям, яким місто Чернігів надає допомогу, розрахуватися з боргами за комунальні послуги та своєчасно сплачувати рахунки за надані послуги.
23 жовтня 2017 р.

У чернігівських дитсадках та школах можуть встановити камери відеоспостереження

У чернігівських дитсадках та школах можуть встановити камери відеоспостереження   Для посилення режиму безпеки в дошкільних навчальних закладах та школах міста Чернігова можуть встановити відеокамери. Таку ініціативу висловив сьогодні на розширеній нараді з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.
 
  - Подія з викраденням дитини, яка днями трапилися в Києві, підштовхує до більш серйозних дій з посилення заходів безпеки в освітніх закладах та їх подвір’ях і загалом по Чернігову. На наступний рік необхідно передбачити фінансування на встановлення хоча б ще 100 відеокамер у місті по програмі «Безпечне місто» - сказав він.
23 жовтня 2017 р.

Увага! 24 жовтня – автобус №25 з 9 до 17 години не заїжджатиме на Самоквасова і Текстильників

Увага! 24 жовтня – автобус №25 з 9 до 17 години не заїжджатиме на Самоквасова і Текстильників   24 жовтня з 10.00 до 17.00 у Чернігові автобуси маршруту №25 будуть курсувати без заїзду в житловому масиві «Шерстянка» на вулиці Самоквасова і Текстильників, а рухатиметься по вул. Ціолковського. Причина – проведення термінового ремонту електрокабелю під проїжджою частиною. Про це повідомив начальник Управління транспорту та зв’язку Чернігівської міської ради Юрій Горбань.
 
  Години змін у маршруті руху автобусу спеціально заплановані так, щоби мешканці густонаселеного мікрорайону все-таки змогли вранці виїхати на роботу, а увечері повернутися звичним транспортом.
23 жовтня 2017 р.

Тарифи на послуги з утримання будинків у Чернігові – одні з найнижчих в Україні

Тарифи на послуги з утримання будинків у Чернігові – одні з найнижчих в Україні   У порівнянні з іншими містами України, тарифи на послуги з утримання житлових будинків комунальними ЖЕКами Чернігова – одні з найнижчих. Про це нагадав сьогодні на розширеній нараді в Чернігівській міській раді під час свого звіту керівник КП «Деснянське» Віктор Пригара.
 
  - Середній рівень тарифу 3,45 грн/м2 є одним із найнижчих в Україні станом на 01.10.2017 (враховуючи міста, які переглядали тарифи в 2015-2017 рр), - уточнив він. - Середній розрахунковий тариф серед зазначених міст України (не враховуючи місто Київ) становить 3,75 грн/м2. Нижче Чернігова тариф у Кропивницькому (встановлений з 16.04.17, а отже не врахований новий прожитковий мінімум, що набув чинності з 01.05.17) та у Сумах, де тариф був встановлений ще в квітні 2016 року.
23 жовтня 2017 р.

Увага! 31 жовтня о 10:00: у Чернігові увімкнуть електросирени

Увага! 31 жовтня о 10:00: у Чернігові увімкнуть електросирени   З метою комплексної перевірки готовності системи централізованого оповіщення цивільного захисту 31 жовтня о 10:00 год по Чернігову будуть увімкнені електросирени. Вони будуть лунати на протязі 5 хв. з переривистим звучанням. Про це сьогодні на розширеній нараді з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради повідомив начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради Григорій Годун.
23 жовтня 2017 р.

У Чернігові урочисто відкрили новозбудований завод підприємства «ПЕТ Технолоджис»

У Чернігові урочисто відкрили новозбудований завод підприємства «ПЕТ Технолоджис»   Сьогодні в Чернігові урочисто відкрили новий завод. Точніше, відкрили – його щойно збудований адмінкорпус, і це завершило спорудження цілісного комплексу виробничого підприємства «ПЕТ Технолоджис».
 
  Сама компанія «ПЕТ Технолоджис» - чернігівське підприємство, про яке в самому нашому місті знають досить мало. Проте, споживачі його продукції є не тільки в Україні, а й за кордоном, причому в багатьох країнах світу. Підприємство розробляє та виготовляє сучасні верстати для видуву ПЕТ-пляшок, а також видувні форми. Причому забезпечує повний цикл виробництва – від обробки металу до збірки готових до роботи машин.
20 жовтня 2017 р.

Меморандум виконується: чернігівські перевізники вже оновили 19 одиниць техніки

Меморандум виконується: чернігівські перевізники вже оновили 19 одиниць техніки   У цьому році був підписаний Меморандум між міською радою та перевізниками Чернігова. Там є інвестиційна складова, згідно якої до кінця цього року повинно бути оновлення автобусного парку в кількості 19 транспортних засобів. На даний час цей показник вже виконаний, - повідомив сьогодні начальник Управління транспорту та зв'язку міської ради Юрій Горбань.
 
  Керівник управління транспорту розповів, які саме підприємства вже оновили рухомий склад. Це ТОВ «Пассавто-ЛТД» - оновило 2 одиниці техніки, ТОВ «ЧАК» - 2, ФОП Корень В. В - 2, ПрАТ «Таксосервіс» - 4 і ДП "Пассервіс" 9 одиниць техніки. А до кінця 2017 року деякі підприємства оновлять рухомий склад ще.
20 жовтня 2017 р.

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акта - проекту рішення Чернігівської міської ради «Про внесення змін та доповнень до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Чернігова (19 сесія 5 скликання), зі змінами та доповненнями»

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акта -  проекту рішення Чернігівської міської ради «Про внесення змін та  доповнень до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади  міста Чернігова  (19 сесія  5 скликання), зі змінами та доповненнями»   Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проект рішення Чернігівської міської ради «Про внесення змін та доповнень до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Чернігова (19 сесія 5 скликання), зі змінами та доповненнями».
20 жовтня 2017 р.

Орієнтовний план основних заходів з 23 по 27 жовтня 2017 року (ОНОВЛЕНО)

Орієнтовний план основних заходів з 23 по 27 жовтня 2017 року (ОНОВЛЕНО)   23.10.17 - 08.00
  Розширена нарада із керівниками структурних підрозділів та керівниками комунальних підприємств міської ради
  (зал засідань міської ради)
  Атрошенко В.А.
20 жовтня 2017 р.

Важку роботу працівникам КП «Зеленбуд» полегшила спеціальна техніка

Важку роботу працівникам КП «Зеленбуд» полегшила спеціальна техніка   З початком опадання листя з дерев у парках Чернігова комунальне підприємство «Зеленбуд» почало використовувати для прибирання листя нову цікаву техніку, схожу на великий пилосос. Чимало перехожих зупиняються, щоб роздивитися це диво, посміхаються, фотографують і викладають такі фотографії в соціальні мережі.
 
  Пропонуємо трохи подробиць.
 
  Як розповів директор КП «Зеленбуд» Роман Старіков, це парковий пилосос, який місто придбало для цього підприємства влітку цього року. Використовувати його почали нещодавно, коли вже з’явилося багато опалого листя. Він придатний також для прибирання газонів від різного сміття. Завдяки такій техніці, по-перше, процес відбувається швидше, а по-друге – полегшується робота прибиральників, яка все-таки фізично важка. У роботі агрегат показує себе позитивно. Зараз підприємство, враховуючи обсяги робіт, готується придбати такий ще один.
20 жовтня 2017 р.

Всього сторінок (936)1234 > остання
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.