Вівторок 23 квітня 2019 р. 23:26 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Новини

На засіданні 41-ї сесії Чернігівської міської ради розглянуть питання щодо земельних аукціонів

На засіданні 41-ї сесії Чернігівської міської ради розглянуть питання щодо земельних аукціонів   Завтра, 24 квітня, на черговій сорок першій сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання депутати розглядатимуть питання щодо внесення змін і доповнень до Порядку продажу земельних ділянок комунальної власності на конкурентних засадах (земельних торгах) у місті Чернігові.
 
  Відповідно до цього рішення земельні ділянки пропонується здавати в оренду через механізм аукціонів. Тобто у місті забезпечуватиметься конкурентний підхід до передачі в оренду вільних від забудови земельних ділянок комунальної власності.
 
  - Право оренди на земельну ділянку, вільну від забудови, буде продаватись на конкурсних умовах – тобто на аукціоні. Всі вільні ділянки, незалежно від того, куди звернувся інвестор – чи в управління земельних ресурсів, чи в КП «Чернігівбудінвест», виносяться на аукціон. Той, хто запропонував більшу ціну, отримує право на укладання договору оренди і вже відповідно до призначення земельної ділянки здійснює там свою діяльність, - прокоментував заступник міського голови Олександр Ломако.
23 квітня 2019 р.

Прийом проектів бюджету участі в Чернігові триває

Прийом проектів бюджету участі в Чернігові триває

Нагадуємо, що з 15 квітня розпочався прийом проектів у рамках Програми реалізації громадського бюджету у м. Чернігові на 2020 рік.

Подання проектів здійснюється ...

23 квітня 2019 р.

За пропозицією виконкому АТ «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНРГО» провело публічне обговорення проекту інвестпрограми

За пропозицією виконкому АТ «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНРГО» провело публічне обговорення проекту інвестпрограми   Минулого тижня виконавчий комітет Чернігівської міської ради зняв з розгляду питання схвалення інвестиційної програми АТ «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» на 2019 рік у сфері теплопостачання.
 
  Це зроблено за пропозицією заступника міського голови Олександра Ломако, який запропонував керівництву компанії провести публічне обговорення проекту інвестиційної програми і пояснити чернігівцям, як була виконана інвестпрограма за попередній рік і що планується зробити цього року.
 
  «По-перше, такі питання треба приймати після публічного обговорення та презентації. По-друге, тільки після звіту про виконання інвестиційної програми минулого року. Адже у компанії назвали ряд цифр і по окупності, і по економії, а ми не можемо їх перевірити", - сказав під час засіданні виконкому Олександр Ломако.
23 квітня 2019 р.

Чернігів модернізується для економії енергоносіїв та готовий вдосконалювати ці процеси

Чернігів модернізується для економії енергоносіїв та готовий вдосконалювати ці процеси   Чернігів розглядає можливість долучення до проекту «Впровадження Європейської енергетичної відзнаки (ЄЕВ) в Україні». ЄЕВ - це європейська система, яка спонукає місцеві органи влади до впровадження вдосконалених підходів планування та ефективних заходів енергетичної та кліматичної політики. Аудитори ЄЕВ спочатку вивчають місцеві умови та визначають максимальний рівень, якого в ідеалі могло би досягти місто в плані енергоефективності. А потім відносно до цього періодично оцінюється той рівень, якого це місто досягло фактично. При досягненні 50% від максимуму місто відзначається спеціальним сертифікатом і вважається таким, що одержало Європейську енергетичну відзнаку. На сьогодні участь у ЄЕВ беруть більше 1200 міст з 12 країн світу, а вже отримали відзнаку більше 600 міст. 22 квітня представники проекту «Впровадження Європейської енергетичної відзнаки в Україні» відвідали Чернігів.
23 квітня 2019 р.

Перший батальйон Чернігівщини – 13-й БТРО відзначає п’яту річницю створення

Перший батальйон Чернігівщини – 13-й БТРО відзначає п’яту річницю створення   У Чернігові сьогодні, 23 квітня, проходять урочисті заходи з нагоди 5-ї річниці створення 13-го батальйону територіальної оборони. Вшановують героїзм та мужність наших земляків та всіх українських військових, проявлені під час російсько-української війни на Сході країни.
 
  13-й батальйон територіальної оборони, згодом реорганізований у 13-й окремий мотопіхотний батальйон, за п’ять років свого існування отримав бойове хрещення на війні на Сході України та з честю виконав усі поставлені перед ним бойові завдання у Станиці Луганській, Вуглегірську, Дебальцевому.
 
  За весь час війна на Сході забрала життя вже 169-ти кращих синів Чернігівщини, з них 25 - військовослужбовці 13-го батальйону.
23 квітня 2019 р.

Інформація про місця ремонтних робіт на підземних мережах по м. Чернігову

Інформація про місця ремонтних робіт на підземних мережах по м. Чернігову   Шановні чернігівці!
  З метою повного та об'єктивного інформування, а також допомоги громадському контролю веб-портал Чернігівської міської ради розміщатиме інформацію про адреси ремонтних робіт з розкриттям грунту, які проводяться на території міста КП "Чернігівводоканал" Переліки надані цим підприємством:
22 квітня 2019 р.

Економічні показники КЕП «Чернігівська ТЕЦ»

Економічні показники КЕП «Чернігівська ТЕЦ»   ТОВ Фірма “ТехНова” інформує про окремі фінансово-економічні показники підприємства станом на 1 квітня ц.р.
 
  Загалом за надані послуги з теплопостачання та гарячої води компанії заборгували 139,7 млн грн. Найбільший боржник – населення (95 млн грн). Борги із державних пільг та субсидій – 6 млн та 3,7 млн грн відповідно. Бюджетні установи заборгували 7,1 млн грн, інші споживачі 23,2 млн грн. Що стосується електроенергії, то ДП «Енергоринок» заборгувало підприємству 195,6 млн грн.
 
  Кредиторська заборгованість: ТОВ Фірма “ТехНова” винне 132 млн грн плати по відсоткам та кредиту, що брався для закупівлі вугілля на зимовий період. Також компанія має борг у 50,55 млн грн авансів перед ДП «Енергоринок»
22 квітня 2019 р.

У Чернігові проведуть сезонні роботи з гідравлічного випробування теплових мереж. ГРАФІК

У Чернігові проведуть сезонні роботи з гідравлічного випробування теплових мереж. ГРАФІК   Із травня по серпень АТ «Облтеплокомуненерго» та КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ «ТехНова» проводять сезонні роботи з гідравлічного випробування теплових мереж.
 
  Вказана процедура потрібна для якісної підготовки до наступного осінньо-зимового сезону і проводиться для того, щоб виявити слабкі ділянки трубопроводів. Тоді ремонт проблемних мереж проведуть влітку, щоб взимку не виникло аварійної ситуації.
 
  Для проведення робіт з гідравлічного випробування мереж потрібно відключати гаряче водопостачання в житлових будинках на термін від трьох днів до двох тижнів. Підприємства теплопостачання підготували спеціальний графік відключень.
22 квітня 2019 р.

Тижневий календар культурних заходів у Чернігові

Тижневий календар культурних заходів у Чернігові   Куди в Чернігові піти у вільний час, щоб і приємно і корисно?
  Календар подій на наступний тиждень допоможе обрати.
22 квітня 2019 р.

Додаткові маршрути громадського транспорту в ніч на Великдень

Додаткові маршрути громадського транспорту в ніч на Великдень   У зв’язку зі сталим попитом чернігівців на додаткові рейси громадського транспорту в ніч на Великдень вони будуть організовані і цього року.
 
  У ніч з 27 на 28 квітня 2019 року з 01:30 до 06:00 в місті будуть працювати 4 тролейбусні та 6 автобусних маршрутів.
 
  Тролейбуси будуть курсувати за такими маршрутами:
  - № 5 «Подусівка — Вокзал»;
  - № 8к «вул. Індустріальна — вул. Пухова»;
  - № 9 «Автозавод — Лікарня № 2»;
  - № 11д «Сіверянка — вул. Незалежності».
22 квітня 2019 р.

Всього сторінок (1127)1234 > остання
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.