Понеділок 17 грудня 2018 р. 21:40 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Новини

Інформація про місця ремонтних робіт на підземних мережах по м. Чернігову

Інформація про місця ремонтних робіт на підземних мережах по м. Чернігову   Шановні чернігівці!
  З метою повного та об'єктивного інформування, а також допомоги громадському контролю веб-портал Чернігівської міської ради розміщатиме інформацію про адреси ремонтних робіт з розкриттям грунту, які проводяться на території міста КП "Чернігівводоканал" Переліки надані цим підприємством:
17 грудня 2018 р.

У Чернігові відкрився перший в області інклюзивно-ресурсний центр

У Чернігові відкрився перший в області інклюзивно-ресурсний центр   Інклюзивно-ресурсний центр - це сучасний заклад, що надає послуги комплексної діагностики і реабілітації дітям з особливим освітніми потребами.
 
  За сприяння Чернігівської міської ради інклюзивно-ресурсний центр запрацював у новому приміщенні і оснащений так, що викликає справжнє захоплення. Для маленьких відвідувачів тут облаштовані сучасні логопедичні кабінети та кабінети дефектолога, практичного психолога, зал ЛФК, ресурсна кімната та сенсорна кімната для дітей з порушеннями зору. 17 грудня новий заклад у присутності заступника міського голови Олександра Ломако і керівника управління освіти Василя Білогури вперше відкрив двері для журналістів.
17 грудня 2018 р.

22 грудня - конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування

22 грудня - конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування   22 грудня 2018 року у малому залі засідань виконавчого комітету міської ради відбудеться конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування
17 грудня 2018 р.

Фонд комунального майна інформує

Фонд комунального майна інформує   Фонд комунального майна Чернігівської міської ради повідомляє про результати продажу об’єкта малої приватизації шляхом продажу на електронному аукціоні:
 
  Приміщення магазину загальною площею 125,6 кв.м за адресою: м. Чернігів, вул. Текстильників, 39. Покупець - Дорошенко Олександр Віталійович, ціна продажу - 456 000,0 грн. з урахуванням ПДВ.
17 грудня 2018 р.

Орієнтовний план основних заходів з 17 по 22 грудня 2018 року. ЗМІНИ

Орієнтовний план  основних заходів з 17 по 22 грудня 2018 року. ЗМІНИ   17.12.18 - 08.30
  Нарада з керівниками структурних підрозділів міської ради з питань організаційно-кадрової роботи
  Фесенко С.І.
16 грудня 2018 р.

У Чернігові відзначили лауреаток конкурсу «Жінка року-2018»

У Чернігові відзначили лауреаток конкурсу «Жінка року-2018»   Нагородження лауреаток щорічного конкурсу «Жінка року» відбулося в Чернігові 14 грудня. На сцені Міського палацу культури почесні дипломи вручили цього року восьми непересічним чернігівкам.
 
  Конкурс «Жінка року» проводиться в Чернігові вже 21-й рік поспіль. Його співзасновником та організатором є Спілка жінок міста Чернігова. Захід проходить за підтримки Чернігівської міської ради, міського голови Владислава Атрошенка, Управління культури та туризму, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради.
15 грудня 2018 р.

Чернігів допомагає міськвідділу ДСНС пальним для спецтехніки

Чернігів допомагає міськвідділу ДСНС пальним для спецтехніки   Зі свого матеріального резерву місто Чернігів виділяє 1 тис. літрів дизельного пального для спецтехніки 1-му Державному пожежно-рятувальному загону управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області.
 
  Таке рішення прийняв сьогодні, 14 грудня, на позачерговому засіданні виконком Чернігівської міської ради.
 
  Пальне надається для забезпечення безперебійної роботи пожежників. Щодоби в місті заступає на чергування 16 пожежних машин, з них 6 – з бензиновими двигунами і 10 – дизельні. Тобто потреба у дизельному пальному велика.
14 грудня 2018 р.

У Чернігові вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

У Чернігові вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС   Сьогодні, 14 грудня, вся Україна відзначає День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. З нагоди цього пам’ятного дня у Чернігівській облдержадміністрації керівники області та міста зустрілися з активом громадських організацій чорнобильців, учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
 
  Від імені Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка слова глибокої вдячності учасникам зібрання висловив заступник міського голови – керуючий справами виконкому Сергій Фесенко. Зокрема, він зазначив, що на сьогодні у Чернігові проживає 7235 постраждалих від Чорнобильської катастрофи, з них ліквідаторів – 2155, а дітей, які теж зазнали тяжких наслідків для свого здоров’я, по місту налічується 1313.
 
  Він також побажав усім, перш за все, міцного здоров'я, душевної рівноваги, сімейного благополуччя, щирої поваги та турботи від людей і держави. Та щоб ті жахливі події ніколи не повторилися, а пам’ять про них навчила кожного з нас цінувати мир, спокій і процвітання.
14 грудня 2018 р.

14 грудня - "Жінка року-2018"

14 грудня - "Жінка року-2018"   За двадцять один рік (1998 – 2018 рр.) проведення міського конкурсу «Жінка року» - 178 жінок стали лауреатами. Незмінним організатором заходу є управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради спільно з міською громадською органзацією «Спілка жінок м. Чернігова».
13 грудня 2018 р.

У Чернігові проводитиметься конкурс з призначення управителя багатоквартирного будинку

У Чернігові проводитиметься конкурс з призначення управителя багатоквартирного будинку   Сьогодні, 13 грудня, виконавчий комітет Чернігівської міської ради затвердив перелік будинків для проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Чернігові. До нього увійшли 1449 житлових будинків, які зараз обслуговують комунальні ЖЕКи та ТОВ «Майас Сілтумс». Цей список розглядався на засіданні конкурсної комісії, що відбулося 7 грудня, відповідно до звернень обслуговуючих підприємств.
 
  Начальник управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради Ярослав Куц пояснив, що мешканці цих будинків на даний час не визначилися з управителем та не створили об’єднання співвласників багатоквартирного будинку. Решта будинків міста на 80% визначилися з управителем, тобто там є протокол зборів мешканців, де зазначено управителя, але не затверджена ціна послуги.
13 грудня 2018 р.

Всього сторінок (1091)1234 > остання
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.