Неділя 24 червня 2018 р. 18:16 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Новини

Орієнтовний план основних заходів з 25 по 27 червня 2018 року

Орієнтовний план основних заходів з 25 по 27 червня 2018 року   25.06.18 - 08.30
  Нарада з керівниками структурних підрозділів міської ради з питань організаційно-кадрової роботи
  Фесенко С.І.
23 червня 2018 р.

2 вересня - Бізнес-Фест "Разом до успіху" у Чернігові

2 вересня - Бізнес-Фест "Разом до успіху" у Чернігові
У Чернігові 2 вересня о 9 годині на Красній площі відбудеться другий Всеукраїнський Бізнес-Фест "Разом до успіху".


23 червня 2018 р.

Чернігівські лікарні виконують вимоги медичної реформи

Чернігівські лікарні виконують вимоги медичної реформи   У підписанні декларацій між лікарями та пацієнтами місто Чернігів має кращі показники, ніж у середньому по Україні та по області. Про це повідомив заступник Чернігівського міського голови Олександр Ломако під час офіційної зустрічі з в.о. Міністра охорони здоров’я України Уляною Супрун, яка перебувала в Чернігівській області з робочим візитом 22 червня. Зустріч відбувалася в Чернігівській ОДА і обласний центр на ній представляли також керівник профільного управління Чернігівської міської ради Владислав Кухар і головні лікарі міських медичних закладів - лікарні №2 Володимир Фаль та дитячої поліклініки №1 Людмила Овсієнко.
 
  Наразі в Чернігові угоди з лікарями вже уклали 74270 пацієнтів, це 26% від загальної кількості.
23 червня 2018 р.

Рух автотранспорту по вул. Шевченка відновлено

Рух автотранспорту по вул. Шевченка відновлено   Сьогодні рух по вулиці Шевченка для проїзду автомобільного транспорту відкрито.
 
  Тролейбуси №1, 8 та 9 вже розпочали їздити за своїми звичними маршрутами.
 
  Автобус №27 також курсує за своїм маршрутом.
 
  Автобуси маршрутів №25 та 42 ще деякий час будуть здійснювати об’їзд однієї з ділянок дороги за таким маршрутом: з проспекту Перемоги – на вул. Гетьмана Полуботка – на вул. Олександра Молодчого і далі за маршрутом.
23 червня 2018 р.

У будинках по вулиці Шевченка КП «Чернігівводоканал» перевіряє тиск води

У будинках по вулиці Шевченка КП «Чернігівводоканал» перевіряє тиск води   Сьогодні, 23 червня, з 10 години КП «Чернігівводоканал» розпочав комісійне обстеження будинків № 160-А та № 248 по вулиці Шевченка.
 
  Вчора, під час 32-ї сесії міської ради 7-го скликання до Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка звернулася мешканка одного з цих будинків зі скаргою на низький тиск води в квартирах.
 
  Під час цього обстеження присутні також представники КП «ЖЕК-10» та ОСББ. Результати та висновки разом з відеофіксацією процесу обстеження будуть оприлюднені на сайті КП "Чернігівводоканал" пізніше.
23 червня 2018 р.

Чернігівська міська рада затвердила звернення до Верховної Ради та високопосадовців України

Чернігівська міська рада затвердила звернення до Верховної Ради та високопосадовців України   Сьогодні, 22 червня, на пленарному засіданні 32-ї сесії Чернігівської міської ради депутати прийняли звернення до Верховної Ради України, Президента України та інших офіційних осіб нашої держави з проханням про терміновогое вирішення ряду болючих питань сьогодення.
 
  Так, у тексті одного із звернень депутати просять посилити активність у всіх можливих напрямках та на всіх рівнях для звільнення Олега Сенцова й інших громадян України, засуджених в Росії за сфабрикованими кримінальними справами з порушенням усіх норм міжнародного права.
22 червня 2018 р.

Місто викупить для суспільних потреб 3,6 га землі у власників паїв

Місто викупить для суспільних потреб 3,6 га землі у власників паїв   Сьогодні, 22 червня, на пленарному засіданні Чернігівської міської ради затверджено викупну ціну кількох земельних ділянок для суспільних потреб. А саме, для розширення площі діючого міського кладовища «Яцево».
 
  Загалом у власників земельних ділянок (паїв) планується викупити 3 земельні ділянки сільськогосподарського призначення сумарною площею 3,6878 га. Експертну грошову оцінку цих ділянок було проведено приватним підприємством «Десна – Експерт – М» у встановленому законодавством порядку. Відповідно до експертизи орієнтовна викупна ціна становить 130 тис грн за 1 га. Перша ділянка – 1,2226 га – 155 780 грн, друга – 1, 2113 га – 154 340 грн та третя – 1,2539 га – 159 768 грн.
22 червня 2018 р.

Керівників закладів загальної середньої освіти міста призначатимуть за конкурсом

Керівників закладів загальної середньої освіти міста призначатимуть за конкурсом   Чернігівська міська рада затвердила Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти міста Чернігова, що належить до комунальної форми власності.
 
  Відповідно до затвердженого Положення такий конкурс проводитиме Управління освіти міської ради.
 
  На підставі рішення конкурсної комісії керівник державного, комунального закладу загальної середньої освіти призначатиметься на посаду за результатами конкурсного відбору строком на шість років, або строком на два роки – особа, яка призначається на посаду керівника закладу загальної середньої освіти вперше.
22 червня 2018 р.

Чернігів виділятиме кошти на лікування дітей хворих на муковісцидоз

Чернігів виділятиме кошти на лікування дітей хворих на муковісцидоз   У Чернігові з міського бюджету виділятимуться кошти на лікування дітей, які хворіють на муковісцидоз. Одноразову матеріальну допомогу на лікування таких дітей один раз на рік виплачуватимуть у розмірі 10 000 гривень. Таке рішення сьогодні, 22 червня, прийняли депутати Чернігівської міської ради на пленарному засіданні. Відповідні зміни внесені до Положення про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям м. Чернігова, затвердженого рішенням Чернігівської міської ради у березні 2013 року.
  Прийняття цього рішення пов’язане з необхідністю більш вагомої матеріальної підтримки сімей, які мають дітей хворих на муковісцидоз, оскільки лікування цієї хвороби занадто дороге для більшості українських сімей. На даний час у нашому місті 5 таких сімей, які потребують підтримки.
22 червня 2018 р.

Дошкільні навчальні заклади №№ 4 і 22 Чернігова перепрофілюють у центри розвитку дитини

Дошкільні навчальні заклади №№ 4 і 22 Чернігова перепрофілюють у центри розвитку дитини   Міська рада затвердила рішення про перепрофілювання 2-х закладів дошкільної освіти Чернігова у центри розвитку дитини.
  Рішення набирає чинності з 1 вересня 2018 року.
 
  Відтоді ці заклади матимуть назву: заклад дошкільної освіти №4 «Калинонька», центр розвитку дитини Чернігівської міської ради та заклад дошкільної освіти №22, центр розвитку дитини Чернігівської міської ради.
22 червня 2018 р.

Всього сторінок (1031)1234 > остання
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.