Середа 24 січня 2018 р. 11:47 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Новини

У Чернігові у цьому році 28 талановитих і обдарованих спортсменів отримуватимуть іменні стипендії

У Чернігові у цьому році 28 талановитих і обдарованих спортсменів отримуватимуть іменні стипендії   У Чернігові визначені імена талановитих і обдарованих спортсменів, яким від міста виплачуватимуться персональні (іменні) стипендії у розмірі 500 та 300 гривень. Відповідне розпорядження 19 січня підписав Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.
  Талановитій молоді, яка досягла гарних результатів у спортивних змаганнях різного рівня, призначені 20 персональних (іменних) стипендій у розмірі 500 гривень та 8 персональних (іменних) стипендій у розмірі 300 гривень. Стипендію вони отримуватимуть щомісяця протягом 2018 року.
  Претенденти визначені відповідно до рішення конкурсної комісії управління у справах сім'ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради по призначенню персональних (іменних) стипендій талановитим і обдарованим спортсменам м. Чернігова, яка відбулася 15 січня.
24 січня 2018 р.

Чернігів забезпечений достатньою кількістю вакцини проти кору

Чернігів забезпечений достатньою кількістю вакцини проти кору   Захворюваність на кір в Україні – тема актуальна і для Чернігова, хоч у місті випадків цього захворювання допоки не виявлено. Проте інтенсивність міграційних процесів населення у межах держави примушує медичних працівників бути напоготові, адже вірогідність розвитку епідемії кору в місті досить велика.
  Станом на січень 2018 року кількість дітей, які не мають жодного щеплення проти кору через відмову батьків та наявність протипоказань, складає 557 осіб, підлягають ревакцинації – 2550 дітей.
  Проте, зважаючи на епідситуацію в Україні, кількість дітей, батьки яких відмовились від своєчасного проведення щеплення, щоденно зменшується. В дитячих поліклініках міста щоденно отримують щеплення 50-70 дітей, а в дитячих дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах – 150-170 дітей.
24 січня 2018 р.

Управління культури працює над організацією культурного дозвілля та популяризацією туристичного потенціалу Чернігова

Управління культури працює над організацією культурного дозвілля та популяризацією туристичного потенціалу Чернігова   Сьогодні, 23 січня, на розширеній нараді міського голови з керівниками управлінь міської ради начальник управління культури та туризму Олександр Шевчук розповів про роботу управління у 2017 році та плани на найближчу перспективу.
 
  На сьогодні управління координує діяльність 20 міських закладів культури, основними функціями яких є організація культурного дозвілля мешканців та гостей міста, популяризація мистецького та туристичного потенціалу Чернігова.На фінансування їх діяльності з міського бюджету минулого року спрямованопонад 57 млн грн.
 
  Мережа закладів культури міста включає: 2 клуби - КП «Міський Палац культури та ККЗ «Палац культури художньої творчості дітей, юнацтва та молоді», бібліотеки Централізованої бібліотечної системи - 12 філій, школи естетичного виховання КПНЗ «Чернігівська музична школа № 1 ім. С. Вільконського», КПНЗ «Чернігівська музична школа № 2 ім. Є. Богословського», КПНЗ «Чернігівська міська школа мистецтв» та «Чернігівська дитяча художня школа», а також КП «Центральний парк культури та відпочинку».
23 січня 2018 р.

У Чернігові затверджені макети нових вказівників вулиць

У Чернігові затверджені макети нових вказівників вулиць   Сьогодні, 23 січня, на щотижневій ранковій нараді Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко повідомив про затвердження макетів вказівників вулиць, що розроблені робочою групою з дизайн-коду міста Чернігова.
 
  Наразі визначаються типорозміри табличок, що залежать від віддаленості будинку до проїжджої та пішохідної частини вулиці. Після виділення коштів в рамках Комплексної цільової Програми розвитку житлово-комунального господарства міста Чернігова на 2017-2020 роки буде розроблений графік виготовлення та встановлення вказівників.
23 січня 2018 р.

Чернігівський міський голова закликав начальників управлінь більше дослухатися до чернігівців

Чернігівський міський голова закликав начальників управлінь більше дослухатися до чернігівців   Сьогодні, 23 січня, на ранковій розширеній нараді Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко нагадав керівникам структурних підрозділів міської ради про необхідність тісно співпрацювати з громадськістю міста.
  Він розповів про кілька пропозицій, з якими громадяни звернулися до нього як до міського голови. Зокрема, мешканець міста нарікав на недостатньо ефективну роботу поліції у напрямку боротьби з продажами контрафактних та підроблених лікеро-горілчаних продуктів у жилих масивах, наркотичної сировини, а також цигарок малолітнім особам.
23 січня 2018 р.

Робочі питання робочої наради

Робочі питання робочої наради   На щотижневій розширеній нараді міського голови з керівниками всіх міських служб 23 січня були озвучені плани та завдання по цілій низці питань життєдіяльності міста. Зокрема, по таких:
 
  Відновлення пошкодженого гуртожитку по Попудренка, 16:
 
  Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко звернувся до всіх керівників, які в силу службових повноважень дотичні до цього питання:
 
  - Представників усіх гілок влади я прошу збагнути дуже просту річ: владою є всі ми разом. І разом повинні давати громаді звіт про те, які рішення приймаємо і до чого ці рішення далі приводять. На мою особисту думку, тривалий й затягнутий термін арешту будівлі по Попудренка, 16 нам честі як владі не зробить. У нас проходять терміни експертиз, проходять терміни фінансових видатків, люди розселені по студентських гуртожитках – і це питання не має ні початку, ні кінця. Я просто прошу як керівник не політизувати це питання, а зрозуміти, до чого ми його ведемо.
23 січня 2018 р.

Льодова арена на площі залишиться, але проїзд повз театр відкриють для автотранспорту

Льодова арена на площі залишиться, але проїзд повз театр відкриють для автотранспорту

Міська льодова арена на площі залишиться, але проїзд повз театр відкриють для автотранспорту. Про це сьогодні було сказано ...

23 січня 2018 р.

Технічний висновок про стан будівельних конструкцій та технічний звіт про інженерно-геологічні вишукування по будівлі ЗОШ №10

Технічний висновок про стан будівельних конструкцій та технічний звіт про інженерно-геологічні вишукування по будівлі ЗОШ №10   12 січня 2018 року на робочому засіданні педагогічного колективу школи № 10, батьків та представників управління освіти Чернігівської міської ради було прийнято рішення про проведення повторного технічного обстеження та надання експертного висновку про стан будівельних конструкцій прибудови приміщення вбиральні до основної будівлі школи № 10 (вул. Попудренка, 33) для визначення її можливої подальшої експлуатації у Державному підприємстві «Чернігівський Експертно Технічний Центр».
 
  За висновком Державного підприємства «Чернігівський Експертно Технічний Центр» технічний стан прибудови приймається як аварійний. До закінчення проведення ремонтно-відновлювальних робіт експлуатація прибудови неможлива. Цей повторний висновок викладається для ознайомлення.
22 січня 2018 р.

У Чернігові відзначили День Соборності України

У Чернігові відзначили День Соборності України   Сьогодні у Міському Палаці культури відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня Соборності України. Участь у заході взяли голова обласної державної адміністрації Валерій Куліч, перший заступник голови обласної ради, заступник міського голови – керуючий справами виконкому Сергій Фесенко, громадськість міста та області.
 
  У вітаннях до присутніх виступаючі відзначили, що саме історичні події 22 січня 1919 року сформували підґрунтя для відродження незалежної соборної демократичної України та утвердження національної ідеї. День Соборності України - це нагадування про те, що сила нашої держави — в єдності всіх українських земель.
 
  Український народ 99 років тому вперше створив національну державу, яка мала всі ознаки незалежної держави: територію, кордони, символи, органи влади, військо, гроші, мову. Сьогоднішня Україна є спадкоємицею державницьких традицій, закладених під час тих подій. Ідея державної незалежності, сформована у ті часи, була втілена Актом проголошення незалежності України 24 серпня 1991 року.
22 січня 2018 р.

Погоджувальна рада затвердила порядок денний 27-ї сесії Чернігівської міської ради 7 скликання

Погоджувальна рада затвердила порядок денний 27-ї сесії Чернігівської міської ради 7 скликання   Сьогодні, 22 січня, погоджувальна рада затвердила перелік питань порядку денного, що вносяться на розгляд двадцять сьомої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання.
  Для розгляду депутатам міської ради пропонуються 25 питань, підготовлених структурними підрозділами міськради. Про це на початку засідання повідомив Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.
  Під час розгляду порядку денного депутати звернули увагу, зокрема, на питання щодо створення Центру надання соціальних та інших адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс».
  Голова Новозаводської районної у місті Чернігові ради Тетяна Кузнецова-Молодчая пояснила, що Центр буде створений в будівлі Новозаводської райради шляхом реконструкції першого (фронт-офіс) та другого (бек-офіс) поверхів.
22 січня 2018 р.

Всього сторінок (969)1234 > остання
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.