Неділя 26 лютого 2017 р. 12:15 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Новини

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акта - проекту рішення Чернігівської міської ради «Про внесення змін та доповнень до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Чернігова (19 сесія 5 скликання), зі змінами та доповненнями».

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акта -  проекту рішення Чернігівської міської ради «Про внесення змін та  доповнень до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади  міста Чернігова  (19 сесія  5 скликання), зі змінами та доповненнями».   Повідомлення про оприлюднення регуляторного акта - проекту рішення Чернігівської міської ради «Про внесення змін та доповнень до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Чернігова (19 сесія 5 скликання), зі змінами та доповненнями».
24 лютого 2017 р.

Сьогодні у Чернігові визначили перевізників на 7 маршрутів громадського транспорту

Сьогодні у Чернігові визначили перевізників на 7 маршрутів громадського транспорту   Сьогодні, 24 лютого, шляхом конкурсу визначені перевізники на автобусні маршрути громадського транспорту загального користування у обласному центрі.
 
  Конкурс проводився вдруге на маршрути № 9 «Лікеро-горілчаний завод – Дачі (Жавинка)», № 18 «Дитячий світ – Дачі (Рудка)», № 22 «вул. Захисників України – Дачі (Рівнопілля)», № 22-а «вул. Захисників України – Дачі (Рівнопілля)» (через Кільцеву), № 29 «ЗАЗ - Подусівка», № 35 «ЗАЗ - КСК», № 36 «Епіцентр – Дачі (Жавинка)», № 47 «Хімволокно – Дачі (Якубівка)» через відсутність претендентів на ці напрямки першого разу.
 
  Назви маршрутів, на які претендували перевізники, оголошені в присутності конкурсного комітету та засобів масової інформації на початку проведення конкурсу. Від 29-го маршруту претендент відмовився ще до відкриття конвертів та голосування.
 
  Результати конкурсу наступні:
24 лютого 2017 р.

Іспит з фізичної підготовки майбутніх муніципальних поліцейських Чернігова (ФОТО)

Іспит з фізичної підготовки майбутніх муніципальних поліцейських Чернігова (ФОТО)   Сьогодні для кандидатів на посади інспекторів новоствореної Муніципальної поліції в Чернігові проходить перший іспит – з фізичної підготовки. Він складається з двох видів випробувань: треба пройти «тест Купера» (швидке виконання фізичних вправ для визначення фізичної підготовки) та 3 хвилини вести рукопашний бій з іншим кандидатом. При цьому задача не завдати шкоди супротивникові, а показати себе у кризовій ситуації, продемонструвати разом з силою психологічну стійкість.
 
  За поведінкою претендентів спостерігає психолог, який, до речі, є у штаті чернігівської муніципальної поліції. У складі екзаменаційної комісії – керівники відділів нової структури та спортивні тренери.
24 лютого 2017 р.

Програма святкування Масляної в Чернігові. ДОКЛАДНО

Програма святкування Масляної в Чернігові. ДОКЛАДНО   Програма проведення святково-ярмаркових заходів до свята Масляної та Чернігівського ярмарку «Сало-2017» 25-26 лютого 2017 року
 
  25 лютого 2017 року
 
 
  11.00-17.00 Чернігівський ярмарок «САЛО – 2017»
 
  12.00 Урочисте відкриття ярмарку.
23 лютого 2017 р.

Приймаючи рішення щодо приватної нерухомості, виконком буде враховувати сплату земельного податку

Приймаючи рішення щодо приватної нерухомості, виконком буде враховувати сплату земельного податку   Віднині при розгляді виконкомом міської ради будь-яких питань, пов’язаних з будівництвом чи присвоєнням адрес у Чернігові, відповідними міськими службами буде додатково перевірятися інформація щодо того, чи є за цими об’єктами заборгованість у сплаті орендної плати або земельного податку. Перевірка стосуватиметься як заявників-юридичних осіб, так і фізичних.
 
  Таке завдання перед профільними управліннями міської ради поставив Чернігівський міський голова на нещодавньому засіданні виконкому. Він наголосив на тому, що обов’язки є як у місцевого самоврядування перед мешканцями, так і в кожного чернігівця – перед містом і його територіальною громадою. І сумлінне виконання цих обов’язків має бути взаємним.
23 лютого 2017 р.

У Чернігові створена Громадська рада церков і релігійних організацій

У Чернігові створена Громадська рада церков і релігійних організацій   У Чернігові створена Громадська рада церков і релігійних організацій при Чернігівському міському голові. Розпорядження про це підписав міський голова Владислав Атрошенко 21 лютого.
 
  Відповідне рішення щодо створення ради релігійних громад у місті та міської влади для обговорення спільних завдань у місті було схвалене під час зустрічі представників всіх релігійних конфесій з міським головою 16 лютого у міській раді.
 
  Тоді, під час спільної наради було узгоджено, що найбільш гострі питання сьогодення у місті можливо і потрібно вирішувати світській і церковній владі спільними зусиллями.
23 лютого 2017 р.

З 24 лютого буде змінено схему руху тролейбусу №5

З 24 лютого буде змінено схему руху тролейбусу №5     У зв’язку із численними зверненнями мешканців мікрорайону «Подусівка», з 24 лютого будуть внесені зміни до схеми руху тролейбусного маршруту № 5 «Подусівка – ОХВ»: тролейбус ...
23 лютого 2017 р.

У Чернігові спеціальна комісія проведе інвентаризацію тимчасових споруд, прибудов на території міста та перевірить їх законність

У Чернігові спеціальна комісія проведе інвентаризацію тимчасових споруд, прибудов на території міста та перевірить їх законність   У Чернігові до 1 квітня буде проведена інвентаризацію тимчасових споруд, літніх майданчиків, гаражів, споруд господарського призначення, прибудов на всій території міста.
 
  Відповідне розпорядження Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко підписав 21 лютого. Документ має назву "Про створення комісії з інвентаризації".
23 лютого 2017 р.

У Чернігові завтра відбудеться перевірка фізичної підготовки майбутніх муніципальних поліцейських

У Чернігові завтра відбудеться перевірка фізичної підготовки майбутніх муніципальних поліцейських   Завтра, 24 лютого відбудеться перший етап відбору кандидатів до новоствореного комунального підприємства «Муніципальна поліція». Він полягатиме у перевірці фізичної підготовки. Другий етап – написання письмового іспиту на знання законодавства.
 
  Згідно з поданими заявами, у конкурсному відборі будуть приймати участь 20 чоловік.
 
  Другий етап відбору - складання письмового іспиту на знання законодавства - відбудеться в понеділок, 27 лютого о 9.30 в залі засідань виконавчого комітету Чернігівської міської ради.
23 лютого 2017 р.

КП «Чернігівводоканал» звертається з проханням узгодити графіки промивки будинкових мереж

КП «Чернігівводоканал» звертається з проханням узгодити графіки промивки будинкових мереж   Керівництво КП «Чернігівводоканал» звертається до керівників організацій усіх форм власності, що обслуговують багатоквартирні будинки Чернігова з проханням терміново, до 01.03.2017 р. узгодити графіки промивки будинкових мереж з прив'язкою до графіків промивки магістральних водопроводів.
 
  Графік промивки водопровідних мереж м. Чернігова на 2017 рік https://water.cn.ua/news/grafik-promivki-vodoprovidnikh-merezh-m-chernigova-na-2017-rik_59
 
  Занедбані будинкові мережі псують питну воду в Чернігові https://water.cn.ua/news/zanedbani-budinkovi-merezhi-psuyut-pitnu-vodu-v-chernigovi_58
23 лютого 2017 р.

Всього сторінок (840)1234 > остання
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.