Неділя 21 жовтня 2018 р. 02:54 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Новини

Орієнтовний план основних заходів з 22 по 26 жовтня 2018 року

Орієнтовний план основних заходів з 22 по 26 жовтня 2018 року   22.10.18 - 08.00
  Розширена нарада із керівниками структурних підрозділів та керівниками комунальних підприємств міської ради
  (зал засідань міської ради)
  Атрошенко В.А.
19 жовтня 2018 р.

У Чернігові презентували результати моніторингу захисту прав людини

У Чернігові презентували результати моніторингу захисту прав людини   Шляхи та спільний план дій органів місцевого самоврядування та громадських організацій щодо дотримання прав людини обговорили сьогодні, 19 жовтня, у Чернігові.
 
  Круглий стіл, на якому презентували результати громадського моніторингу індексу дотримання прав людини у Чернігові, організував Чернігівський громадський комітет захисту прав людини спільно з Мережею правового розвитку за підтримки проекту USAID «Нове правосуддя».
 
  Моніторинг здійснено за методологією Місцевого кодексу дотримання прав людини в громадах. Додатково експерти надали свої рекомендації та пропозиції, які дозволять досягти більш позитивних змін у місцевій політиці заради покращення практики щодо захисту прав людини.
19 жовтня 2018 р.

Знищені великою водою документи чернігівцям вже відновили

Знищені великою водою документи чернігівцям вже відновили

Як і обіцяв Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко людям, будинки яких залило водою під час аномальної зливи 30 червня ...

19 жовтня 2018 р.

Чернігівська молодь приєдналася до акції «Хода за свободу»

Чернігівська молодь приєдналася до акції «Хода за свободу»   У Чернігові 18 жовтня в рамках Всеукраїнської інформаційно-просвітницької кампанії до Європейського дня протидії торгівлі людьми пройшла вулична акція «Хода за свободу».
 
  Учасники, серед яких більшість – студентська молодь міста, зібралися на Алеї Героїв та колоною пройшли до скверу навпроти ТЦ «Мегацентр».
 
  У заході також взяли участь заступник голови облдержадміністрації Наталія Романова та начальник управління у справах сім’ї та молоді та спорту Чернігівської міської ради Андрій Дериземля.
18 жовтня 2018 р.

Гаряче водопостачання у багатоповерхівках обіцяють відновити завтра зранку

Гаряче водопостачання у багатоповерхівках обіцяють відновити завтра зранку   Учора, 17 жовтня, на магістральній тепловій мережі КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ фірми «ТехНова» по вул.Коцюбинського стався порив. Пошкоджень зазнала сталева труба діаметром 325 мм. Внаслідок чого значна кількість будинків у місті залишилася без гарячого водопостачання.
  Аварійні-ремонті роботи розпочалися ще вчора о 9-й годині вечора, виконувалися цілу ніч і продовжуються по цей час.
  Станом на сьогодні без гарячої води 40 будинків, які обслуговує ТехНова, 12 теплопунктів, також теплоносій не подається на 3 котельні ПАТ «Облтеплокомуненерго».
18 жовтня 2018 р.

У Чернігові розпочинається опалювальний сезон

У Чернігові розпочинається опалювальний сезон   Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко підписав розпорядження про початок опалювального сезону 2018-2019 років. Згідно з документом, теплопостачання у житлові будинки у Чернігові розпочнеться з 21 жовтня.
 
  Постачання тепла навчальним та медичним закладам міста, відповідно до вимог санітарно-температурних норм для цих закладів, та іншим споживачам теплової енергії розпочнеться з понеділка, 22 жовтня.
 
  Розпорядження стосується ПАТ «Облтеплокомуненерго», комунального енергогенеруючого підрозділу «Чернігівська теплоелектроцентраль» ТОВ фірми «ТехНова», ПП «Спеціальна енергетична компанія», ПАТ «Чернігівгаз», а також підприємств і організацій міста, що мають на балансі відомчі котельні.
18 жовтня 2018 р.

20 жовтня Чернігів зустрічає Українську капелу бандуристів Північної Америки

20 жовтня Чернігів зустрічає Українську капелу бандуристів Північної Америки

 

20 жовтня в Чернігів завітають унікальні гості - Українська капела бандуристів Північної Америки імені Т.Шевченка.

Таку нагоду наше місто має завдяки тому, що колектив відзначає ...

18 жовтня 2018 р.

У Чернігові готують сучасну туристичну інфраструктуру та сервіс

У Чернігові готують сучасну туристичну інфраструктуру та сервіс   Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко наголосив, що активною туристичною промоцією міста займатимуться тоді, коли центральну та історичну частину Чернігова повністю приведуть до ладу, доповнивши відповідною інфраструктурою.
 
  "Місто вкладатиме кошти у туристичну промоцію тоді, коли наведемо лад на Дитинці, облаштуємо майданчик біля Антонієвих печер, навколо Катерининської церкви. Вже багато зроблено в центральній частині, маємо достойний в'їзд у місто з київського боку", - сказав міський голова на засіданні виконкому 18 жовтня.
 
  За словами очільника міста, у 2019-2020 роках можливе суттєве збільшення видатків на промоцію Чернігова, із залученням фахових організацій, співпраці з туристичними фірмами та авіакомпаніями. Ці процеси стартують тоді, коли місто буде готове гідно зустріти туристів.
18 жовтня 2018 р.

Термін подання заяв щодо надання допомоги при народженні дитини збільшений до 1 року

Термін подання заяв щодо надання допомоги при народженні дитини збільшений до 1 року   Сьогодні, 18 жовтня, на засіданні виконавчого комітету міської ради погодили зміни до Програми підтримки народжуваності у місті Чернігові на 2017-2022 роки. Нововведення стосується збільшення до 12 місяців терміну подання документів заявниками до відділу звернень громадян міської ради на розгляд відповідної Комісії. Також внесені уточнення у зміст Програми щодо окремих категорій заявників.
 
  Як відомо, Програма підтримки народжуваності у Чернігові на 2017-2022 роки виконується вже рік. І за цей період майже 1800 сімей отримали матеріальну допомогу при народженні дитини. Загальний обсяг виплачених коштів – 15,4 млн грн.
18 жовтня 2018 р.

Всього сторінок (1072)1234 > остання
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.