Четвер 29 червня 2017 р. 10:27 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Новини

Владислав Атрошенко нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

Владислав Атрошенко нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня   Президент України Петро Порошенко з нагоди Дня Конституції України нагородив Чернігівського міського голову Владислава Атрошенка орденом «За заслуги» ІІІ ступеня. Указ «Про відзначення державними нагородами України» (№168/2017) підписаний 28 червня.
  Нагорода присвоєна за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм.
  Відзнаки Президента України також отримали:
  - Орден «За заслуги» ІІІ ступеня - Станіслав Маринчик, голова Ічнянського районного об’єднання літераторів «Криниця»;
  - Почесне звання «Заслужений працівник промисловості України» - Олена Романовська, головний інженер АТ «Чернігівська швейна фабрика «Елегант»;
  - Почесне звання «Заслужений працівник транспорту України» - Микола Кубишко, начальник станції Чернігів регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Українська залізниця».
29 червня 2017 р.

Чернігівська школа № 17 продовжуватиме навчати старшокласників

Чернігівська школа № 17 продовжуватиме навчати старшокласників

27 червня виконавчий комітет Чернігівської міської ради на своєму засіданні відмінив своє попереднє рішення №257 від 15 червня поточного року «Про зміну назв навчальних закладів м. ...

29 червня 2017 р.

Грейдерування вулиць приватного сектору в Чернігові: як потрапити до списку?

Грейдерування вулиць приватного сектору в Чернігові: як потрапити до списку?   Цими днями у приватному секторі Чернігова проводиться профілювання вулиць з ґрунтовим покриттям, або грейдерування, на вулицях Геологічній та Липинського. При цьому ґрунтові дороги не тільки вирівнюються, а й отримують тверде покриття. Це відбувається шляхом укладання основи зі щебеню та ущільнення поверх неї асфальтобетонної крихти. Такі роботи значно покращують стан вулиць приватного сектору, де поки що не заплановане асфальтування.
 
  Цього року грейдерування з наступним укладенням асфальтної крихти на основу зі щебеню вже виконано на вулицях Круговій, Довгій, Кочерги, Корольова, Севастопольській, Володимира Глинського.
29 червня 2017 р.

Владислав Атрошенко: «Ми повинні досягти німецької точності перевезень»

Владислав Атрошенко: «Ми повинні досягти німецької точності перевезень»   Про виконання перевізниками умов контрактів з міською владою йшла мова сьогодні на розширеній міській нараді у Чернігівській міській раді. Зокрема, про встановлення GPS у громадському транспорті.
 
  Владислав Атрошенко:
 
  - Ми встановлюємо GPS не для звіту або для «галочки», а для того, що виконувався графік руху. Також, необхідно усунути всі проблемні питання пасажирських перевезень у місті, зокрема: зняття маршрутів увечері, нестачу машин на лінії та інші недоліки руху транспорту з огляду на скарги містян.
27 червня 2017 р.

Владислав Атрошенко: Вимоги при оплаті комунальних послуг та сплаті місцевих податків – єдині до всіх

Владислав Атрошенко: Вимоги при оплаті комунальних послуг та сплаті місцевих податків – єдині до всіх   Сьогодні на розширеній нараді з керівниками всіх міських служб Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко вкотре підкреслив, що в нашому місті буде наводитися порядок в оплаті комунальних послуг та сплаті місцевих податків. І це – ті принципові питання, у яких рівне ставлення буде до всіх.
 
  - Якщо ми хочемо успішного завтрашнього дня нашого міста, ми повинні платить за все, що ми споживаємо, й повинні платити місцеві податки. Це стосується всіх, не може бути ніяких виключень, - наголосив він.
 
  Міський голова навів приклади того, як навіть успішні та поважні чернігівці намагаються обдурити громаду чи в побуті, чи в бізнесі:
27 червня 2017 р.

6 липня 2017 року у малому залі засідань виконавчого комітету міської ради відбудеться конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування

6 липня 2017 року у малому залі засідань виконавчого комітету міської ради відбудеться конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування   6 липня 2017 року у малому залі засідань виконавчого комітету міської ради відбудеться конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування
27 червня 2017 р.

КП «Чернігівводоканал» контролює нелегальні врізки у водопровідну мережу приватного сектору

КП «Чернігівводоканал» контролює нелегальні врізки у водопровідну мережу приватного сектору   Через розкрадання води мешканцями сіл Чернігівського району, КП «Чернігівводоканал» несе чималі збитки. При цьому частина втрат води додатковим тягарем лягає на тарифи, за якими сплачують сумлінні абоненти. Керівництво КП «Чернігівводоканал» не може миритися з такою ситуацією. У разі зростання різниці між видобутком води та її реалізацією в селах Киїнка, Трисвятська Слобода та Зарічне за підсумками червня місяця, на свердловині «Зарічна» буде замінено насосне обладнання на менш потужне, через що в часи пікових навантажень тиск води у мережі може зменшуватись.
  Останнім часом, через встановлення засушливої погоди, збільшилось споживання води мешканцями приватного сектору. Вода у вечірній час використовується для поливу присадибних ділянок.
27 червня 2017 р.

Проект нового навчально-виховного комплексу на Бобровиці вже замовлять цього року

Проект нового навчально-виховного комплексу на Бобровиці вже замовлять цього року   У Чернігові на території загальноосвітнього навчального закладу № 23 будуватимуть новий навчально-виховний комплекс. Про це жителям мікрорайону Бобровиця, де розташовується ця школа, повідомили заступники міського голови Олександр Атрощенко та Ольга Хоніч під час зустрічі з ними.
  Планується, що цей навчально-виховний комплекс буде на два входи: з однієї сторони – дитячий садок, з іншої – школа.
  Як розповіла директор ЗНЗ № 23 Олена Величко, зараз школа розташована в кількох одноповерхових будинках. Це найстарша школа у Чернігові, якій незабаром виповниться 90 років. Аварійною її назвати не можна, але існуючі приміщення застарілі й не відповідають вимогам сучасного освітнього процесу.
27 червня 2017 р.

Спеціалісти Чернігівського міського центру соцслужб проводять профілактичні бесіди з підлітками

Спеціалісти Чернігівського міського центру соцслужб проводять профілактичні бесіди з підлітками   Минулого тижня працівники Чернігівського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді разом із студентами – практикантами II та III курсу Чернігівського національного технологічного університету відвідали обласний дитячий протитуберкульозний санаторій «Зелений гай».
  Метою заходу була профілактика соціально-небезпечних хвороб, подолання шкідливих звичок, збереження репродуктивного здоров’я, пропаганда здорового способу життя з нагоди Міжнародного дня боротьби проти зловживання наркотиками та їх незаконного обігу.
27 червня 2017 р.

Генеральна угода про засади інвестування в розбудову рекреаційної інфраструктури міського пляжу «Золотий берег» (ДОКУМЕНТ)

Генеральна угода про засади інвестування в розбудову рекреаційної інфраструктури міського пляжу «Золотий берег» (ДОКУМЕНТ)   Відповідно до тексту Генеральної угоди про засади інвестування в розбудову рекреаційної інфраструктури міського пляжу «Золотий берег», підписаної з інвестором, він зобов’язаний в термін до 31 липня цього року за свій рахунок звести 2 об’єкти громадського харчування (кафе), зробити накриття чотирьох пергол (бесідок) у дитячій зоні, а також облаштувати, матеріально забезпечити та організувати повноцінне функціонування дитячої зони.
 
  Також у термін до 1 червня наступного року він має збудувати басейн довжиною 25 м, понтонний майданчик та лазню. План-схема розміщення об’єктів і технічні вимоги до них розробляються додатково і мають обов’язково погоджуватися з Управлінням архітектури та містобудування Чернігівської міської ради. Обсяг інвестування має бути не менше 120 тис. дол. США в еквіваленті до національної валюти України.
26 червня 2017 р.

Всього сторінок (888)1234 > остання
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.