Субота 25 березня 2017 р. 11:38 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу

Новини

Розпочинається реконструкція підземного переходу біля готелю «Україна»

Розпочинається реконструкція підземного переходу біля готелю «Україна»   Вже з понеділка, 27 березня, в Чернігові розпочинається реконструкція підземного переходу на перехресті проспектів Миру та Перемоги.
 
  Про майбутній початок робіт вчора оголосив Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко в присутності членів виконавчого комітету міської ради та журналістів. Він уточнив, що в ході реконструкції виходи з підземного переходу будуть закриватися по черзі. Будуть певні незручності для пішоходів, але натомість будуть виконані необхідні ремонтні роботи, на які чернігівці чекали багато років.
 
  Як повідомив заступник міського голови Олександр Ломако, першими будуть закриватися виходи з підземного переходу біля готелю «Україна» та колишнього магазину «Ясен».
25 березня 2017 р.

Між міською владою та перевізниками підписаний Меморандум про зобов’язання

Між міською владою та перевізниками підписаний Меморандум про зобов’язання   Сьогодні на засіданні виконкому Чернігівської міської ради прийняте рішення про підвищення вартості проїзду в міському громадському транспорті до 4 грн з 1 квітня.
 
  Сума прийнята як компроміс між інтересами перевізників, які працюють в умовах постійно і значно зростаючих цін за всіма статтями витрат, і фінансовими можливостями більшості чернігівців.
 
  Одночасно з прийняттям такого рішення на вимогу міського голови Владислава Атрошенка між перевізниками та міською владою був підписаний Меморандум про ті зобов’язання, які беруть на себе перевізники.
24 березня 2017 р.

Фонд комунального майна міської ради повідомляє

Фонд комунального майна міської ради повідомляє   Фонд комунального майна Чернігівської міської ради повідомляє про результати конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, що відбувся 24 березня.
24 березня 2017 р.

Фонд комунального майна оголошує аукціон об’єктів комунальної власності

Фонд комунального майна оголошує аукціон об’єктів комунальної власності   Фонд комунального майна оголошує аукціон об’єктів комунальної власності. На відкриті торги виставляються п’ять об’єктів.
  1. Назва об’єкта: приміщення магазину.
  Місцезнаходження: вул. Текстильників, 39, м. Чернігів.
  Характеристика об’єкта: приміщення магазину, розташоване в напівпідвалі п'ятиповерхової житлової будівлі, загальна площа 125,6 кв.м.
  Ціна продажу без ПДВ: 475 694,93 грн., ПДВ: 95 138,99 грн.
  Початкова ціна продажу з урахуванням ПДВ: 570 833,92 грн.
  Грошові кошти у розмірі 10% початкової ціни: 57 083,39 грн.
24 березня 2017 р.

Розклад дачних маршрутів

Розклад дачних маршрутів   На численні прохання мешканців міста інформуємо про розклад дачних маршрутів:
 
  Автобусний маршрут № 9 «Лікеро-горілчаний завод – Жавинка (Дачі)»
  ...
24 березня 2017 р.

В Чернігові військовослужбовцям вручили ордери на службові квартири

В Чернігові військовослужбовцям вручили ордери на службові квартири   Сьогодні відбулося урочисте вручення ордерів та ключів від службових квартир 13-ти військовослужбовцям Чернігівського гарнізону. Ордери на житло отримали діючі військові з різних частин та учасники АТО. В урочистій події, яка відбулась на території будинку взяли участь голова Чернігівської обласної державної адміністрації Валерій Куліч, командуючий військ оперативного командування "Північ" генерал-майор В'ячеслав Назаркін та заступник Чернігівського міського голови Олександр Ломако.
  Під час вручення ключів від службових квартир заступник міського голови подякував всім військовослужбовцям за їхні подвиги, героїзм та за спокійне життя на більшій території України.
  - Міська влада робитиме такі кроки і все, що від нас залежить, для того, щоб віддячити вам за той подвиг, який ви зробили і продовжуєте робити, – сказав Олександр Ломако.
24 березня 2017 р.

Ще дві родини загиблих учасників АТО отримають земельні ділянки

Ще дві родини загиблих учасників АТО отримають земельні ділянки   Сьогодні, 24 березня, Чернігівська міська рада під час засідання 18-ї сесії сьомого скликання надала дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок членам сімей загиблих учасників АТО.
  У тексті рішення зазначено: надати дозвіл громадянину Іщенку Андрію Андрійовичу, члену сім'ї (сину) загиблого громадянина Іщенка Андрія Васильовича, який захищав незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брав безпосередню участь у антитерористичній операції, на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в районі вул. Рибакова (будівельний № 14) орієнтовною площею 0,1000 га для ведення індивідуального садівництва.
24 березня 2017 р.

Депутати розширили перелік об’єктів комунальної власності для приватизації у цьому році

Депутати розширили перелік об’єктів комунальної власності для приватизації у цьому році   Чернігівська міська рада внесла зміни до переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, які підлягають приватизації у поточному році.
 
  До додатку 1 рішення міської ради від 29 грудня 2016 року «Про затвердження переліків об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, які підлягають приватизації у 2017 році» депутати внесли 4 додаткові об’єкти.
24 березня 2017 р.

Депутати Чернігівської міськради підтримали звернення до керівництва країни за збереження податку, який наповнює місцевий бюджет

Депутати Чернігівської міськради підтримали звернення до керівництва країни за збереження податку, який наповнює місцевий бюджет   Сьогодні на пленарному засіданні 18 сесії 7 скликання Чернігівської міської ради депутати підтримали звернення Чернігівської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Міністерства фінансів України щодо недопущення скасування акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі тютюнових виробів.
24 березня 2017 р.

Автобусний маршрут №25 два тижні перевірятимуть щодня

Автобусний маршрут №25 два тижні перевірятимуть щодня   Від завтрашнього дня і протягом двох тижнів комісія, яка може складатися не тільки з представників Управління транспорту та зв’язку міської ради, а й фірми-перевізника та громадськості, має перевіряти дотримання автобусами міського громадського транспорту на маршруті №25 графіку та інтервалів руху. Таке доручення у відповідь на скарги громадян дав на сьогоднішньому засіданні 18-ої сесії міської ради Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.
  Він наголосив на тому, що технічні питання про те, як це краще здійснити, мають бути вирішені в робочому порядку, але принципово, щоби представники громадського активу мікрорайону «Шерстянка» мали змогу долучитися до цих перевірок.
  - Перевізники, ви боролися за цей маршрут. Перевезти більше пасажирів – ваш заробіток. Я не розумію, навіщо ж допускати скарги людей? На вашому місті я зробив би все можливе, аби питання вирішилося, - сказав він також.
24 березня 2017 р.

Всього сторінок (852)1234 > остання
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.