7 листопада 2013 р.

Призначено нових керівників навчальних закладів м. Чернігова

На виконання рішення Чернігівської міської ради від 30 вересня 2013 року "Про створення дошкільного навчального закладу" управлінням освіти Чернігівської міської ради засновано Чернігівський дошкільний навчальний заклад № 3 Чернігівської міської ради Чернігівської області за адресою: вул. Музична, 9.

Вечірня школа № 1 ІІ-ІІІ ступенів, яка розміщувалась дотепер у вказаному приміщенні, переведена до навчально-освітнього закладу № 18. Наказом управління освіти міської ради призначено керівника новоствореного дошкільного закладу – Фокієву Олену Анатоліївну. За інформацією управління освіти міської ради дитячий садочок розрахований на 6 груп із загальною чисельністю вихованців - 110 дітей віком від 2-х до 6-ти років. Наразі у будівлі ведуться ремонтні роботи.

Крім того, з 1 листопада управління освіти міської ради призначило нових керівників загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів у зв'язку з виходом на пенсію попередніх керівників. Зокрема:

Скорко Олена Анатоліївна призначена директором Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 30 Чернігівської міської ради,

Маринченко Артем Анатолійович – директором комунального закладу "Спеціальний навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад № 55 "Промінець",

Бобильова Ніна Іванівна – завідувачем Чернігівського дошкільного навчального закладу № 24 Черінгівської міської ради.

Відділ зв'язків з громадськістю міської ради