26 квітня 2017 р.

У рамках Програми розвитку громадянського суспільства в Чернігові розпочався прийом заяв та проектів

Відсьогодні, з 26 квітня, розпочинається прийом заяв та проектів на участь у міському конкурсі проектів в рамках Програми розвитку громадянського суспільства в м. Чернігові на 2016-2020 роки за наступними напрямками діяльності:

1) Проекти в сфері охорони здоров’я та спорту

Проекти, що направлені на популяризацію здорового способу життя:

- популяризація здорового способу життя серед населення міста;

- стимулювання здорового способу життя;

- розвиток фізкультури та спорту;

- профілактика захворювань серед різних верств населення.

2) Історико-просвітницькі проекти

Проекти, що направлені на покращення простору міста та його популяризацію:

- популяризація історії міста;

- боротьба з вандалізмом;

- збереження історичного середовища міста;

- удосконалення, створення, чи урізноманітнення історичних відпочинкових зон міста;

- підвищення рівня міського патріотизму.

Розподілення коштів: на кожен напрямок буде виділено по 100 тисяч гривень. Максимальна сума бюджету проекту не повинна складати більше 25 тисяч гривень. Таким чином, у межах 1 напрямку потенційно може бути не менше 4 переможців.

Усі проекти мають бути реалізовані в межах міста Чернігова до завершення поточного бюджетного року.

Для участі у Конкурсі подаються наступні документи:

- заява учасника на участь у Конкурсі затвердженої форми;

- копія виписки з Єдиного державного реєстра юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, а для неприбуткових установ та організацій – також копія рішення орану державної податкової служби про включення до Реєстру неприбуткових установ та організацій;

- опис та кошторис (бюджет) Проекту згідно затвердженої аплікаційної форми.

Проект повинен передбачати співфінансування учасника в розмірі не менше 10% кошторису (бюджету) проекту.

Документи для участі у конкурсі проектів необхідно подавати до відділу звернень громадян Чернігівської міської ради за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 9. (Заява учасника, а також опис та кошторис проекту надаються як у друкованому так і в електронному вигляді).

Останнім днем подачі заяв, проекті та інших документів для участі у міському конкурсі проектів є 26 травня поточного року.

Про склад конкурсної комісії щодо проведення міського конкурсу проектів в рамках Програми розвитку громадянського суспільства в м. Чернігові на 2016- 2020 роки”