15 березня 2024 р.

Опитування представників бізнесу Чернігівської міської територіальної громади

Шановні представники бізнесу Чернігівської міської територіальної громади!

З метою оцінки актуального стану та потреб бізнесу громади просимо пройти опитування за посиланням https://forms.gle/CwTdVu8uPZpy95Uc9, яке було розроблено в рамках співпраці Агенції регіонального розвитку Чернігівської області та Кафедри економіки, обліку і оподаткування Національного університету «Чернігівська політехніка».

Дане опитування дасть можливість виявити проблеми на шляху до відновлення та розвитку бізнес сектору нашої громади, а також виявити сучасні виклики та можливості. Опрацьовані результати дослідження будуть враховані в роботі Агенції регіонального розвитку Чернігівської області, науково-дослідній роботі Кафедри економіки, обліку і оподаткування НУ «Чернігівська політехніка», робочих груп та донорів України.

За повідомленням управління економічного розвитку міста міської ради