3 квітня 2024 р.

Оголошення про проведення конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території міста Чернігова

Рішенням виконавчого комітету №186 від 02 квітня 2024 року «Про проведення конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території міста Чернігова» оголошено конкурс на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території міста Чернігова.

Організатор конкурсу  -  виконавчий комітет Чернігівської міської ради.

Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:  до 09 год. 00 хв. 06 травня 2024 року.

Розкриття конкурсних пропозицій відбудеться 07 травня 2024 року о 15 год. 00 хв.

Конкурсна документація для проведення конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території міста Чернігова