15 квітня 2024 р.

Оголошення про скликання 39 (позачергової) сесії Чернігівської міської ради VIIІ скликання

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 39 (позачергова) сесія Чернігівської міської ради VIIІ скликання відбудеться 19 квітня 2024 року о 9 годині в залі засідань міської ради (вул. Магістратська, 7). Відповідне розпорядження підписав секретар міської ради Олександр Ломако 15 квітня.

На розгляд сесії виносяться питання:

1. Про затвердження Програми забезпечення громадської безпеки та правопорядку на території м. Чернігова на 2024-2025 роки у новій редакції.

2. Про затвердження Програми підготовки територіальної оборони та підготовки населення м. Чернігова до участі в русі національного спротиву на 2022 –2025 роки у новій редакції.

3. Про затвердження Програми шефської допомоги військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної спеціальної служби транспорту та Державної прикордонної служби України на 2023 - 2024 роки у новій редакції

4. Про надання згоди на передачу майна територіальної громади міста Чернігова у державну власність.

5. Про погодження передачі гуманітарної допомоги (пожежного автомобіля).

6. Про зміни та доповнення до Комплексної цільової Програми розвитку житлово-комунального господарства міста Чернігова на 2021-2025 роки.

7. Про внесення змін та доповнень до Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях м. Чернігова в новій редакції.

8. Про затвердження переліку природоохоронних заходів міста Чернігова на 2024 рік.

9. Про затвердження проєкту землеустрою та внесення змін до рішення міської ради № 32/VIII-7 від 01 червня 2023 року.

10. Про надання попередньої згоди на прийняття в комунальну власність земельних ділянок.

11. Про включення майна до Переліку другого типу та надання згоди на передачу майна в оренду.

12. Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів житлового фонду.

13. Про внесення змін та доповнення до рішення міської ради від 05.03.2024 № 38/VIII-14 «Про затвердження переліків об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова.

14. Про включення майна до Переліку другого типу та надання згоди на передачу майна в оренду.

15. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки юридичній особі.

16. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, надання в постійне користування земельної ділянки юридичній особі.

17. Про надання дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою юридичним та фізичним особам.

18. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою, вилучення і передачу в оренду земельних ділянок юридичним і фізичним особам.

19. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою, вилучення і надання в постійне користування земельних ділянок юридичним особам.

20. Про визначення переліку земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах окремими лотами.

21. Про визначення переліку земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах окремими лотами та про продаж на земельних торгах права оренди земельної ділянки кадастровий номер 7410100000:01:010:0938.

22. Про визначення переліку земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах окремими лотами та про продаж на земельних торгах права оренди земельної ділянки кадастровий номер 7410100000:01:010:0939.

23. Про визначення переліку земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах окремими лотами та про продаж на земельних торгах права оренди земельної ділянки кадастровий номер 7410100000:01:010:0940.

24. Про визначення переліку земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах окремими лотами та про продаж на земельних торгах права оренди земельної ділянки кадастровий номер 7410100000:02:050:0390.

25. Про звернення Чернігівської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо продовження виплати соціальної допомоги для внутрішньо переміщених осіб до кінця воєнного стану.

26. Про звернення Чернігівської міської ради до Президента України та Кабінету Міністрів України щодо встановлення на офіційному рівні Дня Героїв – 23 травня.

27. Про депутатські запити.

28. Різне.

Графік засідань постійних комісій