П’ятниця 24 листопада 2017 р. 00:15 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Фонд комунального майна оголошує аукціон за методом зниження ціни

Фонд комунального майна оголошує аукціон об’єктів комунальної власності за методом зниження ціни. На відкриті торги виставляються два об’єкти.

1. Назва об’єкта: нежитлове приміщення.

Місцезнаходження: вул. Старобілоуська, 25-б, м. Чернігів.

Характеристика об’єкта: нежитлове приміщення, розташоване на першому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку, загальна площа
52,4 кв.м.

Ціна продажу без ПДВ: 265 755,51 грн., ПДВ: 53 151,10 грн.

Початкова ціна продажу з урахуванням ПДВ: 318 906,61 грн.

Грошові кошти у розмірі 10% початкової ціни: 31 890,66 грн.

Встановлений граничний рівень зниження ціни – 30 % від початкової ціни.

Умови продажу об’єкта:

- подальше використання об’єкта визначає покупець;

- виконання санітарно-екологічних норм і правил згідно з чинним законодавством України для житлових будинків;

- забезпечення збереження і нормального безперебійного функціонування всіх інженерних мереж, систем і комунікацій, які знаходяться в приміщенні, в тому числі і загальнобудинкового значення та надання, у разі необхідності, відповідним службам міста можливості здійснювати їх обслуговування;

- брати дольову участь у проведенні ремонту фасаду будівлі та благоустрої прибудинкової території.

Об’єкт приватизації відчужується або здається в оренду з додержанням умов, на яких його було придбано.

Питання відведення земельної ділянки покупець вирішує самостійно в управлінні земельних ресурсів міської ради за установленим законодавством порядком.

2. Назва об’єкта: нежитлове приміщення.

Місцезнаходження: вул. Гагаріна, 4, м. Чернігів.

Характеристика об’єкта: нежитлове приміщення, розташоване на першому поверсі та у підвалі одноповерхової прибудови до п'ятиповерхового житлового будинку, загальна площа 352,1 кв.м.

Ціна продажу без ПДВ: 1 321 474,0 грн., ПДВ: 264 294,80 грн.

Початкова ціна продажу з урахуванням ПДВ: 1 585 768,80 грн.

Грошов ікошти у розмірі 10% початкової ціни: 158 576,88 грн.

Встановлений граничний рівень зниження ціни – 30 % від початкової ціни.

Умови продажу об’єкта:

- подальше використання об’єкта визначає покупець;

Переможцю аукціону, який відмовився від підписання протоколу аукціону або укладання договору купівлі-продажу, грошові кошти у розмірі 10% початкової ціни продажу об’єкта, внесені учасником для участі в аукціоні, не повертаються.

Під час подання заяви покупцем укладається угода з фондом комунального майна міської ради про права, обов’язки та відповідальність сторін при приватизації об’єкта шляхом продажу на аукціоні.

Грошові кошти, що становлять 10% початкової ціни об’єкта вносяться на р/р 37328012001612; реєстраційний збір за подання заяви (17,00 грн.) вноситься на р/р 37188014001612 в ГУДКСУ у Чернігівській області,
м. Чернігів, МФО 853592, код 14227121, одержувач – фонд комунального майна Чернігівської міської ради.

Аукціон відбудеться 30  листопада 2017 року за адресою: вул. Мстиславська, 8, м. Чернігів, об 11.00 годині.

Кінцевий термін прийняття заяв 24 листопада 2017 року.

Заяви на участь в аукціоні слід подавати до фонду комунального майна міської ради за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Мстиславська, 8, кімн. 3, тел. 778-862.

За цією ж адресою можна одержати більш повну інформацію з питань організації аукціону.

Ознайомитись з об’єктами можна за місцем їх розташування, попередньо узгодивши дату та час у фонді комунального майна міської ради.
07 листопада 2017 р.
<< попередня  |               головна             повернутись