Понеділок 17 грудня 2018 р. 21:44 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу
Новини

На сайті міської ради відтепер можна дізнатися про місцевих виробників

На офіційному сайті Чернігівської міської ради з’явилася нова рубрика «Чернігів, купуй рідне!». Знайти її можна у лівій колонці банерів або за посиланням http://www.chernigiv-rada.gov.ua/info/14464.

Як вже повідомлялося раніше, у Чернігові в рамках Програми підтримки малого та середнього підприємництва на 2017-2020 роки проводиться інформаційна кампанія «Чернігів, купуй рідне!». Міська Програма розроблена в тісній співпраці з підприємницьким активом міста.

У новоствореній рубриці розміщені файли із символікою цієї кампанії, які чернігівські підприємці можуть використовувати на своїх підприємствах та розміщувати на своїй продукції. Підприємці запрошуються долучитися до заходів цієї інформаційної кампанії.

Крім того, тут можна ознайомитися з роботою, товарами та послугами підприємств міста Чернігова в рамках програми "Кейси" телевізійного проекту "Срібна гривня". А у передачі "Вільний мікрофон" чернігівці розповіли про свої враження та думки про місцеві товари.

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

06 грудня 2017 р.
<< попередня  |  наступна >>             головна             повернутись
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.