Субота 16 грудня 2017 р. 01:29 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

На маршрутах тролейбусу № 6 та автобусу № 39 з’являться додаткові автобуси

За результатами обстеження пасажиропотоків та перевірки роботи громадського транспорту в районах Масани, Нова Подусівка вирішено збільшити кількість транспорту на тролейбусному маршруті № 6 «2-га міська лікарня – вул. Незалежності» з 5 до 7 одиниць. Втім, через відсутність резервів рухомого складу тролейбусів збільшення кількості транспорту відбудуться за рахунок автобусів. Додаткові автобуси (№6 а) курсуватимуть вже з 7 грудня 2017 року, що зменшить інтервал руху в «години пік» до 12–13 хвилин.

Автобуси № 6а працюватимуть з тролейбусами в одному графіку та повністю повторюватимуть маршрут № 6 «вулиця Незалежності» — «Міська лікарня № 2». Вартість проїзду 4,50 ₴. Проїзні Комунального підприємства «Чернігівське тролейбусне управління» на тролейбус дійсні в автобусах № 6а.

З метою поліпшення транспортного обслуговування району вулиць В. Чорновола, Старобілоуської на автобусному маршруті № 39 додається один автобус в «години пік» з 8 грудня 2017 року. Така міра призведе до зменшення інтервалу руху до 15 хвилин.

за інформацією управління транспорту та зв’язку міської ради

06 грудня 2017 р.