Субота 24 лютого 2018 р. 19:35 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

У Чернігові оголошується конкурс проектів щодо дітей та молоді

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради оголошує конкурс проектів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, стосовно молоді та дітей міста Чернігова.

Конкурс оголошується за наступними напрямками:

· «Заходи із військово-патріотичного та національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста» з обсягом бюджетного фінансування до 10 тис. грн.;

· «Профілактика негативних явищ у молодіжному середовищі» з обсягом бюджетного фінансування до 10 тис. грн.

Термін подачі заявок (за затвердженою формою) – до 17:00 год. 28 лютого 2018 року за адресою: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 9, управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради.

Додаткова інформація за телефонами: 774-000, 774-134 (Управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради) та ел. скринька: molod@chernigiv-rada.gov.ua

За інформацією Управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради

31 січня 2018 р.