Неділя 20 січня 2019 р. 11:36 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу
Новини

Кампанія «Чернігів, купуй рідне!» - підтримка розвитку свого міста

Інформаційна кампанія «Чернігів, купуй рідне!» знайшла підтримку як серед чернігівців, так і представників бізнесу. Вона ініційована Чернігівським міським головою Владиславом Атрошенко разом з підприємцями нашого міста з метою підтримки місцевого виробника, який створює робочі місця та наповнює міський бюджет. 

На сьогодні акцію вже підтримали 4 торгові мережі й найближчим часом мають приєднатися ще дві. З самого початку акції в ній беруть участь 12 чернігівських виробників, і їх продукція у торгівельних мережах позначається знаком «Чернігів, купуй рідне!».

Одним з учасників цієї медійної кампанії є  ПАТ «Чернігівський хлібокомбінат». Це підприємство  - основний виробник хліба та хлібобулочних виробів у місті. До складу підприємства входить Хлібозавод №1, завод №2. На сьогоднішній день підприємство виготовляє 30 тонн продукції за добу.

З кожної буханки хліба, виготовленої чернігівським хлібокомбінатом, 30 копійок йде у міський бюджет Чернігова, а щомісяця - 300 тисяч гривень. Загалом на підприємстві ПАТ «Чернігівський хлібокомбінат» зайняті 400 чернігівців.

Хлібокомбінат розпочав випуск продукції ще в 30-х роках минулого століття. Й сьогодні підприємство виготовляє хліб за традиційною старовинною технологією на різних житніх заквасках.

Підприємство випускає понад 40 сортів хлібобулочних і 20 кондитерських виробів, і їх асортимент постійно оновлюється. Так, серед нових сортів – бездріжджові хліби марки «Добродій» з різними зерновими добавками, як льон, кунжут, соняшник, що є дуже корисними для серцево-судинної системи людини.

Пропагандистська кампанія «Чернігів, купуй рідне!» має на меті привернути увагу чернігівців, аби підтримати місцевого виробника і, таким чином, сприяти розвитку свого міста.


Прес-служба Чернігівської міської ради 


Відеосюжет телеканалу "Новий Чернігів"

07 лютого 2018 р.
<< попередня  |  наступна >>             головна             повернутись
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.