Субота 24 лютого 2018 р. 19:34 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Кампанія «Чернігів, купуй рідне!» - підтримка розвитку свого міста

Інформаційна кампанія «Чернігів, купуй рідне!» знайшла підтримку як серед чернігівців, так і представників бізнесу. Вона ініційована Чернігівським міським головою Владиславом Атрошенко разом з підприємцями нашого міста з метою підтримки місцевого виробника, який створює робочі місця та наповнює міський бюджет.

На сьогодні акцію вже підтримали 4 торгові мережі й найближчим часом мають приєднатися ще дві. З самого початку акції в ній беруть участь 12 чернігівських виробників, і їх продукція у торгівельних мережах позначається знаком «Чернігів, купуй рідне!».

Одним з учасників цієї медійної кампанії є  ПАТ «Чернігівський хлібокомбінат». Це підприємство  - основний виробник хліба та хлібобулочних виробів у місті. До складу підприємства входить Хлібозавод №1, завод №2. На сьогоднішній день підприємство виготовляє 30 тонн продукції за добу.

З кожної буханки хліба, виготовленої чернігівським хлібокомбінатом, 30 копійок йде у міський бюджет Чернігова, а щомісяця - 300 тисяч гривень. Загалом на підприємстві ПАТ «Чернігівський хлібокомбінат» зайняті 400 чернігівців.

Хлібокомбінат розпочав випуск продукції ще в 30-х роках минулого століття. Й сьогодні підприємство виготовляє хліб за традиційною старовинною технологією на різних житніх заквасках.

Підприємство випускає понад 40 сортів хлібобулочних і 20 кондитерських виробів, і їх асортимент постійно оновлюється. Так, серед нових сортів – бездріжджові хліби марки «Добродій» з різними зерновими добавками, як льон, кунжут, соняшник, що є дуже корисними для серцево-судинної системи людини.

Пропагандистська кампанія «Чернігів, купуй рідне!» має на меті привернути увагу чернігівців, аби підтримати місцевого виробника і, таким чином, сприяти розвитку свого міста.

Відеосюжет телеканалу "Новий Чернігів"

07 лютого 2018 р.