Четвер 16 серпня 2018 р. 10:50 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Усі комунальні служби Чернігова вчасно почали чистити сніг у місті

Сніг у Чернігові  розпочався 8 лютого, о 21:30  і вже через  кілька хвилин нічна зміна комунального підприємства АТП-2528 Чернігівської міської ради  із 24 одиниць техніки одержала технічні завдання  та почала завантажуватися піщано-сольовою сумішшю. 0 22-й годині почалося очищення.

Про це повідомив  начальник АТП-2528 Руслан Волок.

«Переважна кількість машин пішла на околиці Чернігова обробляти маршрути  громадського транспорту», - сказав він.

Переобладнані на зиму «Глобуси» на базі автомобілів «МАЗ», які влітку працювали пилососами,  розкидали суміш у центрі міста. Трохи пізніше, до очищення тротуарів підключаться трактори.

Руслан Волок попросив чернігівських водіїв поступалися  місцем для очищення дороги автомобілям з жовтими маячкам  АТП-2528  .

Він звернув увагу ні в якому разі  не залишати  авто біля зупинок  громадського транспорту.

Через збільшення автотраспорту  на дорогах Чернігова удень  працюватиме тільки 16 одиниць техніки АТП-2528.

Фото і відео зі сторінки АТП-2528 у мережі Facebook

На ранок  сніг не припинився

Прибиральникам зупинок транспорту комунального підприємства АТП-2528 Чернігівської міської ради доводиться сьогодні нелегко.  Сніг не припиняється.

Вночі  5 тракторів виїхали  чистити сніг на тротуарах Чернігова.  Дороги ж розчищають 18 автомобілів і 1 навантажувач.

Про це повідомив начальник комунального підприємства АТП-2528 Чернігівської міської ради Руслан Волок.

«Нічна  зміна, яка працювала з 20 години,  передає  Чернігів для очищення далі. Через збільшення автотраспорту  на дорогах, у нас працюватиме тільки 16 одиниць техніки», - сказав він.

Як ми повідомляли, сніг у Чернігові  розпочався 8 лютого, о 21:30  і вже через  кілька хвилин нічна зміна комунального підприємства АТП-2528 Чернігівської міської ради  із 24 одиниць техніки одержала технічні завдання  та почала посипати дороги сумішшю і чистити сніг.

За інформацією КП «АТП – 2528»

09 лютого 2018 р.
Яку вулицю чи площу Чернігова Ви би перейменували, назвавши іменем Героя України і колишнього чернігівця Левка Лук’яненка?