Неділя 20 січня 2019 р. 11:31 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу
Новини

У Чернігові проводиться тренінг для бажаючих написати проект Громадського бюджету

Навесні цього року в Чернігові вже вчетверте прийматимутьсяпроекти Громадського бюджету (або бюджету участі).

Нагадуємо, що ідея Громадського бюджету полягала в тому, щоб підвищити громадську активність та надати можливість чернігівцям розподіляти частину коштів з міського бюджету на власний розсуд для вирішення найбільш актуальних на їх думку проблем міста. У Чернігові таким чином розподіляється 1% міського бюджету.

 З метою допомоги в розробці проектів для участі в конкурсі  громадські активісти, які є також членами  робочої групи у Чернігівській міській раді з питань Громадського бюджету, 16 лютого проводятьтренінг  «Розробляємо проект під громадський бюджет. Від ідеї до реалізації» (м.Чернігів).


Отже:


ГО «Асоціація демократичного розвитку» запрошує представників громад та громадських організацій міст, селищ та ОТГ Чернігівської області, де вже реалізується громадський бюджет або планується його запровадження, до участі в одноденному тренінгу  «Розробляємо проект під громадський бюджет. Від ідеї до реалізації», що відбудеться 16 лютого у м. Чернігів.

 

Мета тренінгу – підсилити суть громадського бюджету та залучити якомога більшу кількість мешканців громад до етапу подання проектів під громадський бюджет. А саме, надати учасникам знання та практичні навички у написанні проектів  та методику передання цієї інформації в свої громади. Навчити визначати проблему, формулювати мету і завдання проекту та розробляти його бюджет. А також, ознайомити із порядком подання, критеріями відбору та процесом розгляду проектних пропозицій та надати рекомендації щодо проведення якісної інформаційної кампанії за свій проект.

 

Громадський (партиципаторний) бюджет/бюджет участі - інструмент прямої демократії та дієвий механізм взаємодії громади з органами місцевого самоврядування, в якому жителі міста (селища, ОТГ) мають можливість брати участь у процесі ухвалення рішень з розподілу частини бюджетних коштів на реалізацію їх власних проектів та ідей.

 

Увага! До участі запрошуються активні представники громад та  громадських організацій міст, селищ та ОТГ Чернігівської області!

 

Дата:  16 лютого 2018 р

 

Місце: м. Чернігів, пр-т Миру, 43, конференц-зала будинку засідань обласної ради (ІІІ поверх)

 

Для реєстрації необхідно заповнити Google форму за посиланням:

 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeXhgq1YRfjmHsDpM8IWtIwGBEBf9NKe1EKCrswTOelJe4a6Q/viewform?c=0&w=1

 

Участь у тренінгу безкоштовна. Навчальні матеріали, харчування та проїзд учасників (за наявності квитків) до місця проведення тренінгу забезпечують організатори.

 

За додатковою інформацією Ви можете звернутись до:

 

Ніколенко-Баєва Анна  demokrat_rozvitok@ukr.net  (050) 374-10-14, (067) 416-51-31

 

Тренінг відбудеться в рамках проекту «Запровадження громадського (партиципаторного) бюджету, як механізму прямої демократії та інструменту активізації громад у Чернігівській, Хмельницькій, Чернівецькій та Вінницькій областях», який ГО «Асоціація демократичного розвитку», реалізує за фінансової підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

 

Прес-служба Чернігівської міської ради 

12 лютого 2018 р.
<< попередня  |  наступна >>             головна             повернутись
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.