Субота 24 лютого 2018 р. 19:39 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Пілотний проект "Шлюб за добу"

Рік тому Міністерство юстиції започаткувало в Чернігові пілотний проект «Шлюб за добу», що реалізується на базі Міського Палацу культури спільно з Головним територіальним управлінням юстиції в Чернігівській області.

Перевагами даного проекту є спрощена процедура державної реєстрації шлюбу, відсутність необхідності звернення до відділів ДРАЦС, проведення реєстрації у зручний для молодят час.

Якщо ви не бажаєте чекати місяць – тоді телефонуйте та дізнавайтеся деталі: (0462) 970-837 (з 9:00 до 18:00) або пишіть express-vesilya@ukr.net

Церемонія відбувається в приміщенні Міського Палацу культури.
Реєстрація шлюбу на інших локаціях (Вал, театр, Міський парк культури та відпочинку тощо) здійснюється за попередньою домовленістю.

Порядок подачі заявок на проведення державної реєстрації шлюбу:
 Заявки на проведення весілля приймаються у робочі дні (понеділок-п’ятниця) з 09:00 до 18:00.
При поданні повного пакету документів від заявників до 12:00 реєстрація шлюбу може проведена у той же день (після 16:00), по іншим заявкам реєстрація шлюбу призначається не раніше наступного дня після подачі заявки.

Список документів:
–      паспорти заявників;
–      їх ідентифікаційні коди;
–   оригінал документа, що свідчить про припинення попереднього шлюбу, якщо хтось із заявників раніше перебував у шлюбі.
        Документом, який свідчить про розірвання попереднього шлюбу може бути:
–     Свідоцтво про розірвання шлюбу, яке видається органом ДРАЦС при розлученні чоловіка та жінки, які не мають дітей, за наявності їх спільної згоди.
–       Рішення суду про розірвання шлюбу (яке набуло законної сили).
–    Свідоцтво про смерть другого з подружжя, якщо попередній шлюб одного із заявників припинений за наявності даної причини, тобто він є вдівцем або вдовою.
–       Висновок ДРАЦСу або рішення суду про визнання попереднього шлюбу недійсним тощо;
–   Якщо один із заявників не досяг шлюбного, тобто 18-річного, віку, пред’явленню також підлягає рішення суду, яке дозволяє вступ до шлюбу неповнолітній особі.

Для укладення шлюбу з іноземним громадянином подаються наступні документи:
• Паспорт (оригінал і нотаріально завірений переклад);
• Документ, що підтверджує розірвання попереднього шлюбу (для громадян, раніше перебували в шлюбі).

Увага! Усі іноземні документи мають бути складені іноземною мовою і завірені апостилем в тій країні, в якій вони були видані. Якщо країна не є учасницею Гаазької конвенції (наприклад, Бразилія, Канада, Китай), документи замість апостиля повинні мати консульську легалізацію.
Вже в Україні слід виконати переклад документів українською мовою і завірити у нотаріуса. Виконання перекладу в іншій країні є помилкою.

Вартість послуги:
Експрес-весілля: Вівторок-п'ятниця - 1500,85 грн.
Урочиста церемонія: Вівторок-п'ятниця - 1866,85 грн., субота - 3022,85 грн.
Понеділок, вихідні/святкові: 5999,85 грн.

За інформацією КП "Міський Палац культури"

14 лютого 2018 р.