16 лютого 2018 р.

Оголошення про скликання двадцять восьмої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання

Відповідно до пункту 8 частини четвертої статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" скликати двадцять восьму сесію Чернігівської міської ради сьомого скликання 28 лютого 2018 року о 9 годині в залі засідань міської ради (вул. Магістратська, 7). Відповідне розпорядження підписав Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко 16 лютого.

На розгляд сесії вносяться такі питання:

1. Про внесення змін до Програми сприяння збереженню і покращенню технічного стану житлового фонду міста та його безпечній експлуатації на 2017-2019 роки.

2. Про внесення змін до Програми поліпшення екологічного стану міста Чернігова на 2018-2020 роки.

3. Про внесення змін та доповнень до Комплексної цільової Програми розвитку житлово-комунального господарства міста Чернігова на 2017-2020 роки.

4. Про затвердження Звіту про витрачання коштів цільового фонду розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Чернігова за 2017 рік.

5. Про присвоєння імені та зміну назви комунального підприємства “Міський Палац культури” Чернігівської міської ради.

6. Про затвердження змін до Програми розвитку туризму та промоції міста Чернігова на 2017 - 2018 роки.

7. Про затвердження комплексної Програми розвитку культури та промоції культурного потенціалу міста Чернігова на 2018-2019 роки.

8. Про внесення змін та доповнень до Програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей - мешканців м. Чернігова на   2016 - 2020 роки.

9. Про затвердження Програми шефської допомоги військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державної спеціальної служби транспорту Міністерства інфраструктури України, які розташовані на території м. Чернігова, на 2018 - 2019 роки.

10. Про внесення доповнень до Програми розроблення (оновлення) містобудівної документації м. Чернігова на 2017 - 2020 роки.

11. Про затвердження Положення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти, що фінансуються з міського бюджету.

12. Про затвердження Положення про управління освіти Чернігівської міської ради у новій редакції.

13. Про внесення змін до рішення Чернігівської міської ради від 31 березня 2016 року № 6/VII-10 «Про забезпечення прозорості діяльності комунальних підприємств».

14. Про надання згоди на списання основних засобів.

15. Про внесення доповнення до Плану діяльності Чернігівської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік.

16. Про затвердження змін до Регламенту Чернігівської міської ради VII скликання.

17. Про затвердження змін до Положення про постійні комісії Чернігівської міської ради сьомого скликання.

18. Про виконання міського бюджету за 2017 рік.

19. Про використання коштів резервного фонду міського бюджету за  2017 рік.

20. Про виконання Програми управління боргом міського бюджету міста Чернігова на 2017 рік.

21. Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 30 січня 2015 року “Про місцеві податки” (47 сесія 6 скликання) зі змінами і доповненнями (49 сесія, 53 сесія 6 скликання, № 3/VII-11, № 13/VII-20, № 14/VII-20, № 16/VII-2, № 19/VII-16, № 25/VII-26, № 26/VII-14).

22. Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 30 листопада 2017 року № 25/VII-30 “Про міський бюджет на 2018 рік” зі змінами і доповненнями (№ 26/VII-15, № 27/VII-18).

23. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), індивідуального садівництва, городництва, будівництва індивідуальних гаражів та індивідуального дачного будівництва.

24. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою, передачу земельних ділянок у власність та оренду громадянам для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), городництва, індивідуального садівництва, ведення особистого селянського господарства, учасникам АТО, учасникам бойових дій, ветеранам війни та членам сімей загиблих учасників АТО, для індивідуального дачного будівництва.

25. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою юридичним та фізичним особам.

26. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою, надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним і фізичним особам.

27. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок юридичним та фізичним особам.

28. Про депутатські запити.

29. Різне.

Графік засідань постійних комісій