Понеділок 25 червня 2018 р. 18:34 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Весняні канікули в школах Чернігова розпочнуться з 10 квітня

Сьогодні, 6 березня, на міській традиційній щотижневій розширеній нараді начальник Управління освіти міської ради Василь Білогура повідомив, що весняні канікули в загальноосвітніх навчальних закладах міста будуть оголошені з 10 квітня по 13 квітня.

Школи, в  яких 6-денний навчальний тиждень, матимуть весняні канікули до 14 квітня.

Отже, канікули розпочнуться після Великодня, якщо до того часу не буде ніяких надзвичайних ситуацій і карантинних заходів. Таке рішення було прийнято управлінням освіти міської ради вчора, 5 березня, спільно з директорами шкіл. Зазвичай весняні канікули оголошують наприкінці березня, але цього року врахували вимушені призупинення навчання і перенесли їх у часі на більш пізній термін.

06 березня 2018 р.