Вівторок 14 серпня 2018 р. 09:45 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

19 травня - представницький турнір з бодібілдингу та атлетизму «Гран-Прі»

19 травня о 13.00 у Міському Палаці культури відбудеться представницький турнір з бодібілдингу та атлетизму «Гран-Прі».
        Очікуються 50 спортсменів з усієї України та спортсмени найвищого рівня - національні абсолютні чемпіони, чемпіони та чемпіонки Європи і світу!
        Змагання відбудуться в чотирьох категоріях: фізик-моделі і спорт-моделі у жінок, а також спорт-фізик і бодібілдинг у чоловіків.
        Турнір відбудеться за підтримки Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка та народного депутата України Максима Микитася.
        Головним партнером Гран-Прі Чернігів 2018 виступає корпорація УКРБУД.
        Запрошуються всі, хто любить спорт і здоровий спосіб життя на свято сили, грації та краси!

25 квітня 2018 р.
Яку вулицю чи площу Чернігова Ви би перейменували, назвавши іменем Героя України і колишнього чернігівця Левка Лук’яненка?