Неділя 21 жовтня 2018 р. 03:16 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Збереження культурної спадщини в умовах євроінтеграції обговорюють у Чернігові

Сьогодні, 16 травня, в Чернігівському музеї сучасного мистецтва «Пласт-Арт» (вул. Музейна, 6) проходить круглий стіл "Збереження культурної спадщини в умовах євроінтеграції".

Відкрив зібрання начальник управління культури та туризму Чернігівської міської ради Олександр Шевчук.

Серед запрошених гостей - професор, доктор філософських наук Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв Володимир Личковах, генеральний директор Директорату стратегічного планування та євроінтеграції в Міністерстві культури України Ярослав Петраков, директор Чернігівського обласного історичного музею ім. В. Тарновського Сергій Лаєвський, директор Чернігівського музею сучасного мистецтва «Пласт-Арт» Борис Дєдов та інші.

В ході спілкування виступаючі говоритимуть про сучасний процес євроінтеграції, культурну спадщину в історичній ретроспективі, стан колекційного надбання об’єктів різних галузей культури, а також про туризм як форму збереження культурної спадщини.

Після обговорень відбудеться тренінг з написання грантових заявок. Його проводитиме Катерина Гусева (відділ міжнародних зв’язків Національного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т. Г. Шевченка).

16 травня 2018 р.