27 червня 2018 р.

Міський голова зобов’язав профільних керівників бути на сесійних засіданнях при обговоренні питань «Депутатські запити» та «Різне»

Віднині на сесіях Чернігівської міської ради створюються умови для того, щоби предметне обговорення питань, які не були заздалегідь включені до порядку денного і з якими на ці засідання з власної ініціативи приходять мешканці міста, проводилося у другій частині засідання в частині «різне».

Адже ці питання завжди стосуються обставин, для з’ясування яких необхідна присутність профільних фахівців. І саме в цей час на засіданнях міської ради тепер в обов’язковому порядку будуть присутні керівники всіх комунальних підприємств і структурних підрозділів міськради. Розпорядження про їх обов’язкову присутність підписав Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.  З текстом розпорядження можна ознайомитися на офіційному веб-порталі  Чернігівської міської ради в розділі «Нормативні документи».