3 вересня 2018 р.

Школи Чернігова у всеукраїнському рейтингу за підсумками ЗНО

Стали відомі результати рейтингу шкіл обласних центрів за результатами ЗНО. Аналітика, підготовлена Методичним центром Управління освіти міської ради, враховує кількість учнів навчального закладу, які отримали з предмету 160 і більше балів.

Найкращі результати ЗНО школи Чернігова мають із хімії (3 місце серед обласних центрів), української мови та літератури (4 місце), німецької мови (5), французької мови (10), історії України (10).

Нижчі результати – ЗНО із географії, біології, математики, англійської мови, фізики.

Середній узагальнений показник – Чернігів посідає 10 місце серед обласних центрів.

Інформаційний освітній ресурс «Освіта.ua» http://osvita.ua/school/rating/61740/ склав свій рейтинг обласних центрів України за результатами зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року. Враховувалось середнє значення балів ЗНО, отриманих учасниками тестування, як середнє арефметичне результатів всіх тестів з урахуванням нескладених тестів.

За цим рейтингом, Чернігів займає 9-у позицію у рейтингу (у 2017-му році – 11-е місце).

Також Методичний центр Управління освіти міської ради оновив загальноміський рейтинг чернігівських шкіл за підсумками ЗНО. Тепер враховуються показник якості по 8 предметах – кількість учнів, які отримали 160 балів і більше із ЗНО з української мови та література, історії України, математики, фізики, хімії, біології, географії, англійської мови.

На першому місці – школа №1 з поглибленим вивченням іноземних мов.

Перша десятка навчальних закладів: школи №№ 1, 12, 22, 15, 3, 29, 18, 35, 11, 34.