Четвер 15 листопада 2018 р. 06:49 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

У Чернігові 24 ОСББ вже скористалися можливістю отримати кошти на капремонти

У Чернігові ще два ОСББ одержать співфінансування з міського бюджету на проведення капітальних ремонтів у своїх будинках. Сьогодні, 6 вересня, виконком Чернігівської міської ради схвалив таке рішення щодо 5-поверхового житлового будинку №11 по вул. Льотній (ОСББ «Сокіл - 11») та 11-поверхівки по пр. Перемоги, 151-А (ОСББ «Світлий будинок 2016»).

Таку можливість будинкам з ОСББ та ЖБК надає міська Програма сприяння створенню ОСББ та підтримки будинків ОСББ та ЖБК на 2016-2018 роки, затверджена рішенням Чернігівської міської ради від 28 квітня 2016 року № 7/VII-1 (зі змінами та доповненнями). У чинній на сьогодні редакції програма передбачає співфінансування в пропорції 30/70. А саме: 30% вартості ремонту вноситься мешканцями будинку (за рахунок власних або залучених коштів), 70% - з бюджету міста.

Співвласники будинку по вул.Льотній, 11, визначили обсяг ремонтних робіт: герметизація міжпанельних швів, ремонт покрівлі в місцях протікання, заміна вікон на сходових клітинах, ремонт ганків та водовідвідних лотків. Кошторисна вартість робіт – понад 174 тис. грн, з яких члени ОСББ сплатять 52 тис. грн. Зі спеціального фонду міського бюджету на ремонт витратять понад 122 тис. грн.

Теплоізоляцію будинку планують виконати у будинку по пр. Перемоги, 151-А. Вартість такого ремонту складає понад 1,776 млн грн., з яких 789,7 тис. грн – кошти міського бюджету, 338,4 тис. грн – власні та залучені кошти ОСББ. Ще 648,2 тис. грн – власні та залучені кошти ОСББ поза Програмою.

Загалом, від початку дії у Чернігові Програми сприяння створенню ОСББ та підтримки будинків ОСББ та ЖБК на 2016-2018 роки, нею скористалися 24 ОСББ, з них 17 - у 2016-2017 роках і 7 – з початку цього року.

Бюджетні призначення на програму "70/30" у поточному році  - 7,875 млн грн. До речі, кошти ще є: загальна сума, на яку вже погоджено фінансування, 3,618 млн грн. Залишок по програмі складає 4,256 млн грн.

Умови участі у Програмі - за посиланням або в Управлінні ЖКГ Чернігівської міської ради.

06 вересня 2018 р.