Понеділок 24 вересня 2018 р. 22:51 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7

Вчити берегти річку Десну потрібно змалечку

У суботу, 8 вересня, у Чернігові вперше відзначили День Десни. Свято започаткувала державна установа Деснянське басейнове управління водних ресурсів та громадська організація «За відродження Десни». До підтримки Дня Десни долучилась Чернігівська міська рада.

У сквері ім.Богдана Хмельницького розгорнули тематичну алею майстрів, дитяче AQUA-містечко. Для всіх бажаючих працювали різноманітні майстер-класи на річкову тематику, досліди під мікроскопом, аніматори, аквагрим, ART-сушка дитячих малюнків, фотозона, концертна програма “Десно моя синьоока”.

Тут же підвели підсумки конкурсу «Десна в об’єктиві». Серед 150 світлин від 45 професіоналів та фотолюбителів найкращі знімки обирали онлайн-голосуванням.

«Маємо зберігати нашу річку, слідкувати за її чистотою. Для цього працюватимемо з підростаючим поколінням. Щоб діти змалечку знали, як поводитись із річкою, - закликав заступник чернігівського міського голови Олександр Ломако.

З нагоди свята для учнів 2-4-х класів чернігівських шкіл провели еколого-пізнавальну екскурсію на теплоході по річці Десна. Учням у доступній формі розповіли про річку, її тваринний та рослинний світ, закликавши бережно ставитися до водойм.

На базі дитячо-юнацької спортивної школи №1 міської ради пройшли змагання з показового виступу з веслування на човнах “Дракон”. Переможців відзначили подарунками від Деснянського БУВР, ГО «За відродження Десни», Чернігівського обласного відділення Національного олімпійського комітету України.

Організатори обіцяють, що День Десни стане щорічним.

09 вересня 2018 р.