Субота 20 квітня 2019 р. 03:43 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу
Новини

Міський голова засудив спробу представників однієї з політичних партій зірвати загальноміську нараду

12 вересня розширена нарада у міській раді розпочалась із такого епізоду - до мікрофону вийшов представник однієї з політичних партій. І запропонував розпочати нараду з його питання, замість запланованого.

Міський голова Владислав Атрошенко назвав неприпустимим, коли будь хто може приходити на робочі наради, де є запланований порядок денний, і пропонувати те, що йому хочеться.

"У жодній демократичній державі світу нема такого, коли будь хто може зайти на робочу нараду у міську раду і оголошувать, що їм заманеться. Є формат особистого прийому, є сесії, коли вільно містяни можуть прийти і висловити свої проблеми до міського голови, депутатів.

У нас, мабуть, найдемократичніша міська рада. Немає охорони. І міський голова, і всі чиновники міської ради працюють відкрито і доступні для містян практично в будь-який час. Абсолютно вільний доступ представників ЗМІ, немає жодних додаткових акредитацій. Але це не значить, що будь хто може прийти і зривати роботу через те, що їм у цей самий момент хочеться зробити якусь заяву", - наголосив міський голова.

Сьогодні , 12 вересня, на ранковій нараді заплановано розгляд питання ефективності функціонування міського ЦНАП, питання благоустрою та контролю за роботою керуючих компаній у сфері ЖКГ.

На сторінці Прес-служби міської ради у Фейсбуці доступна пряма трансляція робочої наради.


Прес-служби Чернігівської міської ради

12 вересня 2018 р.
<< попередня  |  наступна >>             головна             повернутись
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.