Вівторок 25 червня 2019 р. 19:01 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7
Розділи порталу
Новини

Наводьте лад із паркуванням на центральних вулицях міста!

Таке доручення міський голова Владислав Атрошенко дав відповідним службам на ранковій нараді 2 жовтня.

"Потрібна оптимальна модель для упорядкування паркування у місті. Чи ми йдемо до повної автоматизації, або залишаємо паркувальників. Потрібно подивитись, у тому числі, і досвід інших міст", - наголосив міський голова.

Тим більше, що минулого тижня набули чинності нові вимоги щодо паркування у населених пунктах.

"Також необхідно підсилити контролюючі функції, у тому числі, з боку "Муніципальної варти". А ще краще застосувати перехресний контроль, коли паркувальників контролюватиме інша служба. Це, очевидно, зменшить корупційну складову", - вважає Владислав Атрошенко.

Міський голова звернув увагу також на непоодинокі випадки, коли деякі чернігівці роками паркують свої авто на одному й тому ж місці, заважаючи руху інших транспортних засобів. Особливо це стосується центральної частини міста, де є вузькі вулиці. Іноді це не є прямим порушенням правил дорожнього руху, але ж всім зрозуміло, що таким чином створюються проблеми і небезпека для інших водіїв.

Окрема тема: вивчити напрями руху в центральній частині міста і подивитися спільно з поліцією, де можна внести зміни для зручності пересування авто.

У міській раді також вивчають нове законодавство, що вступило у силу минулого тижня. Зокрема, щодо варіантів запровадження посад інспекторів з паркування.


Прес-служба Чернігівської міської ради

02 жовтня 2018 р.
<< попередня  |  наступна >>             головна             повернутись
Анонс
Відкрите місто, зробимо місто краще
Опитування
Курси валют
Infinservice company Infinservice company


© Чернігівська міська рада. Всі права захищено.
© Електронна адреса: gorsovet@chernigiv-rada.gov.ua
© При будь-якому використанні матеріалів Інтернет-порталу Чернігівської міської ради посилання (hyperlink) на www.chernigiv-rada.gov.ua обов'язкове
Розміщення ОКей Інтернет.